Zamość: Odkomarzania w tym roku nie będzie

  • 14.07.2020, 18:10
  • ak
Zamość: Odkomarzania w tym roku nie będzie Fot. pixabay.com
Komary dają się we znaki, ale w tym roku nikt ich truć w Zamościu nie będzie. Dlaczego?

– Może w redakcji macie informacje o odkomarzaniu. Kiedy i czy się odbędzie? Komary już są tak uciążliwe, że ciężko z dzieckiem wyjść na dwór. Po godzinie 16 musimy uciekać, bo nawet spray na komary już nie działa – napisał do nas Bartosz Wojtas z Zamościa.

Odpowiedzi na jego pytania poszukaliśmy w zamojskim magistracie. I nie mamy dla naszego czytelnika dobrych wiadomości. W tym roku miasto zabiegów trucia uciążliwych owadów nie planuje.

Czym to jest spowodowane? Chodzi o ekologię i o oszczędności. Więcej na ten temat napiszemy w najbliższym papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

Jak oceniacie tę władz miasta? Czekamy na Wasze komentarze.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolesie
Kolesie 25.07.2020, 10:39
Cudowny prezydent. !!!!!!!!
Jerzyk
Jerzyk 20.07.2020, 14:13
Radni zajęli się chodowla Jerzyków to darmowe odkomarzanie
potwierdzam
potwierdzam 20.07.2020, 16:01
Tak, jak najwięcej tych ptaków. Zjadają tony komarów. Najbardziej ekologiczne rozwiązanie.
Paśkiewicz Marcin
Paśkiewicz Marcin 19.07.2020, 21:00
Panie prezydencie cała Polska pozbywa się tych insektów, a Pan co? Próbuje pan zaoszczędzić na światełka świąteczne? Słabo.... Żałuję że oddałem swój głos na Pana. Pozdrawiam wszystkie komary!!!
janusz
janusz 15.07.2020, 11:07
pewna wieś w polsce miała obiecane rurociąg z wodą bo muszą wodę dowozić im strażacy w beczkowozach, ale od 4 lat nadal nie mają tego obiecanego rurociągu, a wiecie ilu zagłosowało na dudę ? ponad 70% i dalej nie widać by w sprawie rurociągu coś się zmieniło, ludzie to debile i chyba wolą jak się ich oszukuje i traktuje jak parobków
Niech się tłuszcza sama martwi
Niech się tłuszcza sama martwi 15.07.2020, 09:15
Dobra zmiana, w końcu już po wyborach. Ciekawe na co jeszcze "nie stać" i czego się jeszcze "nie da".
Aniela
Aniela 15.07.2020, 08:42
Tak pięknie mówiłeś że będziesz dbał o nasze miasto panie prezydencie i co kłamstwo na jaw wychodzi
Juras
Juras 15.07.2020, 08:34
Nie ma kasy na odkonarznie a kiedy będą poprostu nigdy panie wnuk
Andżej
Andżej 15.07.2020, 03:21
Nie od dziś wiadomo, że władze miasta wspierają krwiopijców 😉
Mama
Mama 14.07.2020, 22:51
Oszczędności są z braku koszenia trawy! Więc może zamiast inwestować w głupoty zajęliby się czymś co jest potrzebne - odkomarzanie!
Kmicic
Kmicic 14.07.2020, 21:15
Czyżby pieniążki w excelu się nie zgodziły?
mieszkaniec
mieszkaniec 14.07.2020, 20:39
Wstyd. Przecież to nie są żadne koszta w skali dochodów budżetu, raptem kilkanaście tysięcy złotych.
Zamościanka
Zamościanka 14.07.2020, 19:54
Serio? Jakoś inne miasta na to stać tylko nasze nie? Przez park nie da się przejść, po 16 też ciężko spędzać czas na dworze.
Podatnik
Podatnik 14.07.2020, 19:44
Chamy przestarzale siedza caly dzien w klimatyzowanych pomieszczeniach to im tego nie potrzeba ;)

Pozostałe