Hrubieszów: Wyrzucą ich z PiS? Dla dobra mieszkańców i partii (TYLKO W GAZECIE)

  • 14.07.2020, 06:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Wyrzucą ich z PiS? Dla dobra mieszkańców i partii (TYLKO W GAZECIE)
Wicepremier Sasin domaga się usunięcia z PiS trójki radnych, którzy doprowadzili do zmian we władzach powiatu.

Szef Prawa i Sprawiedliwości na Lubelszczyźnie, wicepremier Jacek Sasin złożył wniosek o wykluczenie z PiS Anety Karpiuk, starosty hrubieszowskiego, jej zastępcy Marka Katy i radnego Marcina Zająca. Starosta Karpiuk zapowiada zawiadomienie prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez poprzedniego starostę – Marylę Symczuk. 

Co to może oznaczać dla powiatu? Przeczytasz w najnowszym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (213)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
adfam
adfam 28.07.2020, 10:18
Jak najprędzej wyrzucić.
Scenopis Ranczo odc.4
Scenopis Ranczo odc.4 27.07.2020, 16:32
Wilkowyje odcinek 4.
W Wilkowyjach przaśno. Nikt się do nikogo nie uśmiecha. Każdy na każdego wilkiem patrzy, bo nie wie co kto i z kim. Woźnica skarży się że jeszcze kilka mandatów i nie będzie kierowcą, na dodatek te mandaty to z własnej kieszeni trzeba płacić. Nadal chwali się zdjęciami i opowiada jaki to on jest ważny i jakich ludzi widział na własne oczy i jak blisko nich stał. Wprowadzono zakaz grupowania się przed budynkiem w celu wypalenia rytualnej fajki pokoju. W głowach Wilkowyjczan rodzi się myśl sprawdzenia pomieszczeń pod kontem ukrytych microphones and cameras. Złożono wniosek o zbadanie czy przypadkiem poprzednia Starosta czegoś tam nie dopilnowała przy remoncie drogi (600 czy też 650 metrów). Jak by to powiedział kronikarz "absurd" ale cóż. Barbra zła, Tom zły, Kłosik jeszcze nigdy taki ważny się nie czuł. Główna idzie w ślady kicajca i zamierza także mieć notorycznie przetłuszczone włosy.
Powiem tak. Jest fajno.
Odcinki Rancza dostępne na Vod. tvp.pl
Wójtowa
Wójtowa 27.07.2020, 16:41
Hahaha Prawdziwe ranczo w powiecie. Kusy dalej płaczę za to co zrobił?
Janek
Janek 27.07.2020, 15:38
Czy to ten pierwszy z prawej. Tom to wszystko by się zgadzało.
Tom&Barbra
Tom&Barbra 27.07.2020, 15:51
Na fotografii to sami mężczyźni są. Mi chodzi o innego babochłopa, tego do psa.
Tom&Barbra
Tom&Barbra 27.07.2020, 15:08
I co babochłop będzie dyrektorem szpitala? Ktoś Coś?
czas i przestrzeń
czas i przestrzeń 26.07.2020, 18:34
Pani Burmistrz prosimy o ostrożność w kontaktach z tymi zdrajcami. Proszę mi wierzyć oni i Pani nie odpuszczą. Będą ryć i już ryją.
Jurek
Jurek 26.07.2020, 17:01
Jak by nie patrzył to zdrajcy z dodatkiem pana posła. Jak to wygląda.
Tomasz .Z.
Tomasz .Z. 26.07.2020, 11:12
Dziwi tylko jedno mieszkańców Powiatu Hrubieszowa co zyskał na tym poseł Zawiślak , to że w Chełmie mają tylko vice starostę , a w Hrbieszowie maja starostę i vice starostę . Pośle wstydu oszczędzić. Najgorsze do czgo można było dopuścić .
.
RW
RW 26.07.2020, 12:00
Nie można porównywać sytuacji która była w Hrubieszowie do tej z Chełma. Tam wygrał PSL i dobrał sobie kilku z PiS do rządzenia. A co do posła S.Z. to jestem pewny że to ostatnia kadencja z list PiS.
Piotrek
Piotrek 25.07.2020, 23:17
Czekaliśmy bardzo cierpliwie i długo na oczyszczenie.
A Leks
A Leks 25.07.2020, 15:44
W sumie dobrze że tak się stało bo pozwoli to oddzielić ziarno od plew. Wielkie czyszczenie szeregów PiS z tymi którzy od lat szkodzą rozpoczęło się we wszystkich powiatach okręgu.
Co do referendum w powiecie hrubieszowskim to nie będzie takiej potrzeby. Ta większość już praktycznie nie istnieje. Szczegóły wkrótce pewnie na pierwszych stronach gazet. Brawo wymiar sprawiedliwości. Szkalowanie prezydenta i najwyższych organów państwa to nie przelewki.
Dorota
Dorota 25.07.2020, 08:56
Straszne że po latach rządów PSL w powiecie wraca do rządów PSL.
Pegasus
Pegasus 25.07.2020, 13:08
Z perspektywy Zamościa wygląda to fatalnie. Coś ten powiat nie ma szczęścia do władz. Jak nie PSL to koalicja po zdradzie z PSL. Tragiczny obraz ludzkich zachowań.
Centrum Vita
Centrum Vita 24.07.2020, 12:07
Przepraszam że pytam a kim jest ta Pani Anna o której piszecie Państwo w komentarzach? To znaczy gdzie ta Pani pracuje?
WB
WB 24.07.2020, 14:16
Tym co zawsze czyli nikim
Kk
Kk 23.07.2020, 19:42
Co co wydarzyło się w Hrubieszowie to korupcja polityczna, psucie standardów, psucie polityki i używanie niegodnych metod działania. Ale to nic oni idą, a za nimi kroczą.
Szerszeń
Szerszeń 23.07.2020, 12:41
Szewc dopiął swego wykorzystując urażoną ambicję kronikarza.
twierdzę
twierdzę 23.07.2020, 13:12
przesada, już nic nie znaczy
Szerszeń
Szerszeń 23.07.2020, 14:25
Uważam, że wiele znaczy jako szara eminencja,ale inni też .
PanPan
PanPan 23.07.2020, 12:18
Wykupienie reklamy w konkurencyjnym tygodniku przez rokoszan nic nie zmieni. Basia i Kronikarz jako etatowi grafomani potwierdzają tylko to o czym wszyscy wiedzą od dawna. Sprzedaliście się za stołki.
Tomek Baśki
Tomek Baśki 23.07.2020, 11:13
Czyje to słowa? "Ja na tym nic nie zyskuję tylko tracę" :)
znajomy kuby
znajomy kuby 23.07.2020, 09:45
Wydzwaniają i rozpytują jaką funkcję obejmie Pani Maryla Symczuk. Po co im to potrzebne i do czego? Lepiej niech się zajmą dalszym wspieraniem substancji upadłościowej ZSLu.
Trzeszczańczyk
Trzeszczańczyk 22.07.2020, 22:00
A tym czasem w Wilkowyjach. Odcinek 3.
Józef mówi że chcą go trochę w wała zrobić ale ogarnia. Baśkę (tą co to za poprzedniego PSLu wojenki toczyły się między Leszkiem a Kowalskim) pchnie na sekretarza, bo Pysio nie ogarnie tego. Kronikarz coś tam żąda i się fuka ale nim się nie przejmuje. Etatowego Józef nie podaruje. Jeszcze chwila a będzie miał pełną kontrolę. No i kłopot ze szpitalem się szykuje ale też ogarnie. Jestem z niego dumny. Szachista pełną gębą. Jest fajno! Wiesiek dzięki za info!
Stasio.
Stasio. 22.07.2020, 16:32
A czy Ty Staszek jesteś pewien że rozmawiałeś z Panem Józefem,tym Panem Józefem bo coś mi się wydaje że się pomyliłeś.
Staszek
Staszek 22.07.2020, 18:04
Bankowo. Ale nie dziś. Nie powiem kiedy bo będzie wiedział kto ja. Tak potwierdzam to bystrzak jakich mało. Wszystkich przekręci. Zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
Stasio.
Stasio. 22.07.2020, 19:06
I tutaj zgadzam się z Tobą i Twoją opinią i oceną. A że przekręci wszystkich to i ja jestem pewien.
Staszek
Staszek 22.07.2020, 14:23
Miałem okazję i zaszczyt rozmawiać z Panem Józefem. Świetny gość. Cóż za kultura, erudycja, elokwencja, inteligencja. Widać że oczytany, posiada bogate słownictwo, nawet ja absolwent Uniwersytetu niektórych słów którymi posługuje się Pan Józef nie znam. Pan Józef doskonale identyfikuje otaczającą nas rzeczywistość. Jest twardy i ma twardy charakter. Panie Józefie wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i jak najszybszego objęcia stanowiska Starosty życzę. Proszę prowadzić nas ku lepszej przyszłości mając oczywiście na względzie dobro wszystkich mieszkańców. Powodzenia Panie Starosto Józefie.
Bez jaj
Bez jaj 23.07.2020, 11:06
Wazelina w d...e włazi ZSLowska zielona zaraza. Randap nie radzi.
Tomasz Z.
Tomasz Z. 22.07.2020, 10:53
system- zając mamy dość twojego łgarstwa i obiecanek Kuropatwy i jego prywatnego interesu.

Pozostałe