78-latka weszła wprost pod jadący samochód

  • 12.07.2020, 07:04
  • Źródło: KMP Zamość
78-latka weszła wprost pod jadący samochód Fot. KMP Zamość
78-letnia kobieta weszła na jezdnie wprost pod jadącą tamtędy osobową skodę. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci.

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Majdan Wielki w gminie Krasnobród.

Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca skodą potrąciła pieszą, która nagle wtargnęła na jezdnię. Piesza tuż przed wypadkiem przebywała na przystanku autobusowym, gdzie schroniła się przed deszczem. Kiedy po przeciwnej stronie ulicy zatrzymał się jeżdżący tamtędy tzw. sklep obwoźny kobieta nagle weszła na jezdnię bezpośrednio pod jadącą skodę.

Piesza, 78-latka z gminy Krasnobród z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca skodą 60-letnia mieszkanka Gdańska była trzeźwa.

Mundurowi wyjaśniają szczegóły wypadku i przypominają, że chwila nieuwagi na drodze może mieć tragiczny finał, zwłaszcza dla osób pieszych, których nie chroni karoseria samochodu. Dlatego też zawsze należy być ostrożnym i przed wejściem na jezdnię dokładnie upewnić się, czy jest to bezpieczne.

Źródło: KMP Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe