Zamość: Szpital zrobił spore zakupy za pieniądze od offroadowców

  • 10.07.2020, 14:30
  • ak
Zamość: Szpital zrobił spore zakupy za pieniądze od offroadowców Fot. Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o. o. w Zamościu
Brawo członkowie Stowarzyszenia Zamość 4x4! Offroadowcy podarowali Zamojskiemu Szpitalowi Niepublicznemu 20 tys.zł. Placówka mogła kupić za to sporo potrzebnych rzeczy i sprzętu.

Sprawunki, które zakupiono dzięki darowiźnie od zamojskiego stowarzyszenia trafiły do Oddziału Leczenia Jednego Dnia dla Dzieci oraz Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, na którym leczone są również dzieci. Na liście zakupów znalazły się specjalistyczne wózki, monitor funkcji życiowych, fotele z podnóżkiem dla matek, kolorowe ławeczki na korytarz dla odwiedzających, a także kilkadziesiąt kompletów kolorowej pościeli dla małych pacjentów..

To był już kolejny taki dar od Stowarzyszenie Zamość 4x4. Również w zeszłym roku podarowało ono Zamojskiemu Szpitalowi Niepublicznemu taką samą kwotę. Wówczas spożytkowano ją na potrzeby pediatrii.

"Środki finansowe otrzymane w dobie zagrożenia epidemicznego  determinującego priorytety zakupowe szpitala  głównie w kierunku zabezpieczenia środków dezynfekcyjnych oraz środków ochrony indywidualnej,  pomogło  zrealizować  bieżące  potrzeby oddziałów, co przyczyniło się do poprawy komfortu pobytu w szpitalu  naszych małych pacjentów  i ich opiekunów" – czytamy w komunikacie wydanym przez szpital.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe