Zwierzyniec: Patrolują miasteczko na dwóch kółkach

  • 09.07.2020, 12:00
  • ak
Zwierzyniec: Patrolują miasteczko na dwóch kółkach Fot. KMP Zamość
Policjanci ze Zwierzyńca mają nowy środek transportu. Patrolują miasteczko i okolice na rowerach.

Takie patrole mają łatwiej. Policjanci są w stanie dotrzeć w różne miejsca szybciej, niż gdyby chodzili pieszo. Mają też możliwość wjechania tam, gdzie np. radiowozem byłoby to niemożliwe. Ta mobilność daje mundurowym szansę na jeszcze skuteczniejsze pilnowanie bezpieczeństwa mieszkańców i turystów, a także reagowanie na przypadki łamania prawa.

– Można ich spotkać w rejonie miejsc rekreacyjnych, na ścieżkach rowerowych, w parku, nad akwenami wodnymi, ale także w centrum urokliwego Zwierzyńca i w okolicznych miejscowościach – podsumowuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe