Tomaszów Lubelski: Miasto pomoże dotrzeć na wybory

  • 10.07.2020, 08:32
  • ak
Tomaszów Lubelski: Miasto pomoże dotrzeć na wybory Fot. pixabay.com
Podobnie jak w podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich, tak i w najbliższą niedzielę (12 lipca) niepełnosprawni mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego będą mogli skorzystać z pomocy w dotarciu do swoich lokali wyborczych.

Transport ma być zapewniony w godz. 7-21. Jeśli ktoś chce z tej formy pomocy skorzystać, powinien wcześniej zatelefonować pod nr: 84 664 37 40, podać swoje imię, nazwisko i dokładny adres zamieszkania, a także zostawić kontaktowy numer telefonu.

Swój pojazd dla niepełnosprawnych udostępnia tomaszowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe