Wybory prezydenckie: Andrzej Duda w Zamościu

  • 09.07.2020, 06:33
  • ak
Wybory prezydenckie: Andrzej Duda w Zamościu Fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Wygląda na to, że swoje ostatnie przemówienie w tej kampanii wyborczej Andrzej Duda wygłosi w Zamościu.

Oficjalnych informacji o wizycie ubiegającego się o reelekcję prezydenta jeszcze nie ma. Wiele wskazuje jednak na to, że Andrzej Duda pojawi się w Zamościu tuż przed rozpoczęciem cichy wyborczej. Przemówienie miałby na Rynku Wielkim wygłosić o godz. 22.30.

Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip na swoim facebookowym profilu ogłosił, że organizowany jest wyjazd autokarem do Zamościa. Do udziału w piątkowym spotkaniu z Andrzejem Dudą w Zamościu zachęcają również inni politycy PiS, m.in. poseł Tomasz Zieliński z Tomaszowa Lubelskiego.

 

 

 

 

Druga tura wyborów prezydenckich już w niedzielę, 12 lipca. Urzędujący prezydent zmierzy się w niej z Rafałem Trzaskowskim. Którego z nich poprzesz? Zagłosuj w naszej ankiecie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wypolskiefrajery
Wypolskiefrajery 11.07.2020, 07:11
Sasin oddaj 70mln za nielegalną organizacje wyborów.
Jolka
Jolka 09.07.2020, 23:43
po 22.30 to juz jest cisza nocna ,do kogo bedzie monologowal??komu chce dziekować za glosy,emeryci i rencisci juz śpia o tej porze
ech
ech 11.07.2020, 16:49
slyszalem ze nawet sztuczne ognie były, obudziły mnie, mogli uprzedzić, już miałem policje wzywac
gość
gość 09.07.2020, 22:37
Czekamy Panie Prezydenci i oddamy na Pana głosy.
Hh
Hh 09.07.2020, 12:28
W moim ukochanym mieście rodzinnym tyle ludzi za nim szok. Będziecie płakać ludziska niebawem jak za schab zapłacicie 50 zł.
widzący
widzący 11.07.2020, 18:43
większość to przyjezdni, przyjechali nawet górnicy, kto wie może z kopalni z koronawirusem, taka wizytę zapamiętało by wielu
wykształcona i młoda
wykształcona i młoda 10.07.2020, 13:01
Hh płacz za Rafałem. Przegra.
Maja
Maja 09.07.2020, 10:17
Wole glosowac na dude i jego obiecanki ktore wiekszosc spelnil i udzjom sis zyje troszke lepiej a nie na tych zlodzieji co sa za adopcjami przez pedalow i pozniej zeby wykorzystywali te bezbronne dzieci
Wkur...
Wkur... 09.07.2020, 12:24
Lepiej?? Państwo nic Ci nie da bo nie ma. Musi komuś zabrać żeby komuś dać. Ja pracuję ciężko od rana do nocy i mam mniej niż tym Ci co na zasiłkach. I taki elektorat nierobów głosuje na Dudusia. Zmienią ustrój i konstytucję. Będziecie płakać za kilka lat.
gość
gość 09.07.2020, 12:40
to dziwne że za tak marne pieniądze chcesz pracować za trzaskowskiego do 67 lat
Darek_zmc
Darek_zmc 09.07.2020, 12:16
"udzjom sis" może i tak , ale ludziom to juz chyba nie
leo
leo 09.07.2020, 09:41
O Matko....facet jest w strasznej desperacji...ciekawe co jeszcze obieca ludziom 60+....darmowe pogrzeby?
trzaskprask
trzaskprask 09.07.2020, 09:00
głosując na Dudę popierasz ułaskawianie pedofilów
zawsze duda
zawsze duda 10.07.2020, 13:06
trzaskprask, a Ty popierasz ponad 4 000 ułaskawionych przez Kwaśniewskiego, ponad 3 000 ułaskawionych przez Wałęsę, prawie 1000 ułaskawionych przez Komorowskiego. Wśród nich część to słynni przestępcy. Wyklikaj w necie - to zobaczysz.
Maja
Maja 09.07.2020, 10:23
A ty popierasz pedalow i cala reszte, i dazysz do tego aby twoje dzieci jesli je masz wychowywaly sie w takim panstwie rzadzacym przez zlodzieji, duda prynajmniej cos zrobil dla rodzin i mlodych a gen drugi pograzy wszystko nie bedzie nic
antymaja
antymaja 09.07.2020, 18:11
Czemu jeszcze nikt nie siedzi za to zlodziejstwo? Antek mial juz czas na procesy, tak?
Śmieszne to jest
Śmieszne to jest 09.07.2020, 12:25
Co zrobił zabrał innym pracującym żeby dać nierobom
Zamosc
Zamosc 10.07.2020, 10:55
A teraz będziesz pracował dla Niemca po 12 godzin do 68 roku jak nie dluzej i nie będziesz miał nic do gadania.
gość
gość 09.07.2020, 09:46
Głosując na Dudę - popierasz obowiązkowe szczepienia na covid i masonów.
Głosując na Trzaskowskiego - popierasz masonów i grupę Bilderberg, do której należy.

NIE WYBIERAJ MNIEJSZEGO ZŁA! ZŁO JEST ALBO GO NIE MA.
Nie ma mniejszego zła czy większego. Ono jest, lub go nie ma.

Wybierając któregokolwiek z nich wybierasz albo PiS albo PO.
Czy właśnie tego chcesz dla swoich dzieci, wnuków i przyszłych pokoleń?
Zamojski prawnik
Zamojski prawnik 09.07.2020, 14:05
Chociaż nie kłam. Zdaniem dudy szczepienia będą dobrowolne i bezpłatne.
Przykro patrzeć na taką desperację w komentarzach, kłamstwa za wszelką cenę.
gość
gość 09.07.2020, 14:28
Zamojski prawnik - zmienił zdanie na ten temat. Najpierw w jednej z pierwszych debat wyborczych powiedział jako jedyny z kontrkandydatów, że jest za obowiązkiem szczepien na covid, a teraz zmienił zdanie, bo wie, że PR-owo może się pogrzebać. Zmienia żałośnie zdanie, żeby tylko zyskac każdego pojedynczego wyborcę. To nie jest fałszywe zachowanie? Więc nie bądź obłudny i otwórz oczy. Wszyscy jesteście zapatrzeni na ten PiS, a nie widzicie, że wszyscy w rządzie powiązani są z finansjerą światową i mają w d..pie dobro i zdrowie Polaków. Zrozumcie to wreszcie.

Pozostałe