Sytuacja nie do przyjęcia

  • 10.07.2020, 08:00
  • MaSzt
Sytuacja nie do przyjęcia Niby Kamil Droździel (z lewej) wrócił do Huczwy Tyszowce z Victorii Łukowa, ale w ten weekend grał w obu tych zespołach.
Niewielu piłkarzy pozostanie w Huczwie Tyszowce na następny sezon. Trener Krzysztof Rysak gorączkowo poszukuje nowych zawodników. W jego zespole trwa „wielkie testowanie”.

Do rozpoczęcia nowego sezonu pozostał już tylko niecały miesiąc, a wciąż nie widać kadry Huczwy Tyszowce na rundę jesienną choćby w ogólnych zarysach. Odeszła liczna grupa piłkarzy, więc trener Krzysztof Rysak stara się sklecić nowy zespół, testując w meczach kontrolnych kolejnych zawodników.

– Zespół jest w ogromnej przebudowie, ale nie mamy innego wyjścia. Runda jesienna wciąż jest dla nas wielką niewiadomą, ze względu właśnie na niestabilną kadrę. Jeśli uda mi się zebrać ciekawy skład i zdążę „poukładać” drużynę, to być może odegramy w IV lidze jakąś rolę. Jeśli nie, to będziemy bronili się przed spadkiem – twierdzi trener Rysak.

Więcej na ten temat w najbliższym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe