Frampol: Start reaktywacja

  • 09.07.2020, 07:00
  • MaSzt
Frampol: Start reaktywacja Fot. pixabay.com
W pierwszej wersji miał być Koleżeński KS, w drugiej – Zgoda. Ostatecznie na spotkaniu założycielskim w poniedziałek 29 czerwca nowy klub sportowy we Frampolu przyjął historyczną nazwę Start.

W piątek 3 lipca starosta biłgorajski wydał decyzję o wpisaniu Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego Start Gmina Frampol do ewidencji klubów sportowych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Wniosek o wpisanie do rejestru złożył komitet założycielski w składzie: Mateusz KubinaKarol Malec i Konrad Wnuk. Spotkanie założycielskie nowego stowarzyszenia odbyło się w poniedziałek 29 czerwca w budynku klubowym na stadionie przy ul. Fabryka 5 we Frampolu. Wzięło w nim udział osiemnastu założycieli. Wybrany został nowy zarząd. Na jego czele stanął prezes Mirosław Kubina, w przeszłości piłkarz, trener i prezes Włókniarza Frampol. Do władz weszli także wiceprezesi Rafał Kwapisz i Konrad Wnuk, sekretarz Karol Malec i skarbnik Barbara Ciupa.'

Więcej o nowym klubie we Frampolu przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
W. O
W. O 09.07.2020, 18:59
Panie Marku, w artykule Terminarze gotowe, to oczywiście literówka? A właściwie cyfrówka? Nie 2020 /2021, a 2021 /2022?

Pozostałe