Nie chcą przenosin z Zamościa

  • 10.07.2020, 06:00
  • AP
Nie chcą przenosin z Zamościa
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 przy ul. Okrzei w Zamościu zmieni adres. Po wakacjach jej siedziba ma być w Łabuniach.

Zdaniem pracowników to utrudni działalność placówki, z której korzystają też osoby niepełnosprawne.

– Nie jesteśmy zadowoleni z tych przenosin. Utrudni to bardzo dojazd ludziom do nas. (...) Nie każdy ma samochód, a ważna jest systematyczna praca terapeutyczna. Usłyszeliśmy wprost, że starostwo nie ma pieniędzy i innej możliwości nie widzi, jak przenosiny do Łabuń – powiedziała Joanna Dunal, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Zamościu.

Starosta zamojski zaprzecza, że zapadły decyzje w tej sprawie. Więc jak będzie?

Więcej przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kaja
Kaja 11.07.2020, 18:15
Nie wydaje mi sie żeby osobom niepełnosprawnym byli wygodnie korzystac z obecnej lokalizacji. Wszedzie schody, waskie korytarze i ciasne pomieszczenia

Pozostałe