Zamość: W SP nr 4 znowu wrze (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.07.2020, 08:00
  • Agnieszka Piela
Zamość: W SP nr 4 znowu wrze (TYLKO W GAZECIE) Sprawa SP nr 4 w Zamościu wraca do radnych jak bumerang.
Pojawiły się kolejne skargi na dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu. Doprowadziły do kolejnych "pyskówek" na sesji Rady Miasta.

Do Rady Miasta wpłynęły cztery skargi na dyrektor Ewę Lorenz. Trzy z nich podpisały związki zawodowe działające w szkole, jedną rodzice. Nerwowa atmosfera w szkole udzieliła się też radnym na sesji.

Jakie są zarzuty wobec pani dyrektor? Co na to miejscy radni? Przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aga
Aga 08.07.2020, 19:48
Co to za szopka. Czy ta Pani jest nie do ruszenia?
hmmmm
hmmmm 09.07.2020, 00:56
może ma dużo znajomych wśród radnych, dobro dzieci powinno być najważniejsze a nie dobro pani dyrektor
observer
observer 14.07.2020, 09:54
Nie Radnych, tylko prezydent rozciągnął nad nią parasol, zadanie wykonała pozbyła się Radnego Kudeli.
Karolina
Karolina 08.07.2020, 00:46
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka
ka
ka 07.07.2020, 21:28
Co ta pani dyrektor jeszcze durnego wymyśli? Poniżanie ludzi w internetowych komentarzach w tym dziecka, teraz to samo wobec rodziców na librusie. Myślałem, że to już szczyt głupty ale skąd można przecież jeszcze umieścić posiedzenie rady pedagogicznej na You Tube. Panie Prezydencie czy to napewno się Panu opłaca?
Rodzic
Rodzic 07.07.2020, 15:49
Po co ja jeszcze trzymacie w tej szkole ? Do zbioru truskawek ja wysłać tak jak proponował minister
Sl
Sl 07.07.2020, 14:40
Jakim narzędziem wpływu są media muszę to zapamiętać. Bo w przyszłości się to przyda;) świat realny a kreowany przez media dwie odległe od siebie sprawy:) jak wdepne tu raz na rok to za każdym razem uśmiech na twarzy mi się pokazuje jak patrzę na to;) pozdrawiam i tam wszystkim co się nudzią miłego dnia :*
eeee
eeee 09.07.2020, 00:59
nie widzę związku z artykułem
BMC
BMC 07.07.2020, 13:35
Przecież prezydent nie ma podstaw do jej odwołania. On działa tylko zgodnie z prawem. Może czeka na jakąś tragedię?
hmmm
hmmm 07.07.2020, 15:24
no to czekamy na tragedie, ciekawe czyja to będzie wtedy wina
gniewny
gniewny 07.07.2020, 08:59
ja pitolę, to jeszcze jej nie zmienili? no co oni czekają? az się zmieni prezydent? ile jeszcze można o tym czytac?

Pozostałe