Bądź Eko w Zamościu (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.07.2020, 07:00
  • Robert Horbaczewski
Bądź Eko w Zamościu (TYLKO W GAZECIE) – W naszym ulu edukacyjnym zamieszkały pszczoły – mówi Ernest Gdula, trener Klubu Sportowego ERKA Zamość, który wygrał nasz konkurs.
Klub Sportowy ERKA został zwycięzcą naszego konkursu „Bądź Eko w Zamościu”. To tam powędruje główna nagroda w wysokości 5 tys. zł. Czytelnicy nagrodzili także ekologiczne pomysły uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu.

To był pierwszy taki konkurs zorganizowany przez redakcję „Kroniki Tygodnia” i naszego partnera – Veolię skierowany do mieszkańców Zamościa. Chcieliśmy nagrodzić proekologiczne inicjatywy na terenie miasta Zamościa, które przyczyniają się do poprawy stanu otaczającego nas środowiska. I mimo pandemii koronawirusa, która pokrzyżowała nam nieco plany, udało się zrealizować założenia.

Do konkursu zgłoszono 17 projektów i to czytelnicy głosowali, który powinniśmy nagrodzić. Nie zawiedliśmy się. Na konkurs wpłynęły łącznie 1421 głosy.

– Cieszymy się, że tyle pięknych i ciekawych pomysłów zostało zgłoszonych. Widzimy, że dla mieszkańców Zamościa temat ochrony środowiska jest niezmiernie ważny. Dlatego  jako spółka wspieramy wszelkie działania służące ochronie środowiska naturalnego i  promocji inicjatyw ekologicznych – mówi Renata Wójcik, dyrektor do spraw komunikacji w spółce Veolia Term.

Więcej o konkursie, laureatach i ich projektach przeczytasz w nowym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Robert Horbaczewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe