Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ laureatkami powiatowego konkursu

  • 06.07.2020, 08:19
  • Źródło: LO im. ONZ Biłgoraj
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ laureatkami powiatowego konkursu Fot.. LO im. ONZ Biłgoraj
W kategorii grafiki komputerowej nie miały sobie równych. Uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zgarnęły nagrody i wyróżnienia w zorganizowanym przez Muzeum Ziemi Biłgorajskiej konkursie plastycznym „Strój biłgorajski w oczach dzieci i młodzieży”.

Na konkurs wpłynęło prawie 70 prac ze szkół powiatu biłgorajskiego. W kategorii szkoła średnia – grafika komputerowa uczennice LO im. ONZ z klas pierwszych i drugich o profilu graficznym zostały laureatkami oraz otrzymały wyróżnienia:

I miejsce ex-aequo – Faustyna Kaczor kl. II A oraz Ewa Przytuła II A

II miejsce ex-aequo – Martyna Kołodziej kl. II A oraz Martyna Kulanin kl. I Ap

III miejsce ex-aequo – Martyna Kniaziowska kl. I Ap oraz Amelia Oleszek kl. I Ap

wyróżnienie ex-aequo – Magdalena Łęcka kl. II A oraz Katarzyna Tutka kl. II A

Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Muzeum Ziemi Biłgorajskiej. Opiekunem uczennic jest Anna Dobraczyńska, nauczyciel grafiki komputerowej.

Źródło: LO im. ONZ Biłgoraj

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe