Hrubieszów: Nie ma grania. Zabrali automaty

  • 05.07.2020, 05:49
  • Źródło: KPP Hrubieszów
Hrubieszów: Nie ma grania. Zabrali automaty Fot. KPP Hrubieszów
Cztery nielegalne automaty do gier hazardowych o wartości blisko 50 tysięcy zł "działały" w lokalu na terenie Hrubieszowa. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

Hrubieszowscy policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą wraz z funkcjonariuszami celno-skarbowymi z Krajowej Administracji Skarbowej oraz ze Straży Granicznej w Chłopiatynie skontrolowali jeden z lokali na terenie Hrubieszowa pod kątem urządzania nielegalnych gier na automatach.

W lokalu ujawnili cztery udostępnione dla graczy maszyny. Okazało się, że na urządzeniach tych znajdują się gry zawierające elementy losowości, a automaty wypłacają pieniądze za uzyskane w trakcie gry punkty. Maszyny zostały zabezpieczone przez Krajową Administrację Skarbową do dalszego postępowania.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Źródło: KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe