Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy w Telatynie (ZDJĘCIA)

  • 04.07.2020, 15:49
  • Materiał nadesłany
Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy w Telatynie (ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
Dopisała zarówno pogoda jak i uczestnicy. We wtorek, 30 czerwca grupa seniorów i juniorów wyruszyła na Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy, który wiódł po wartych zobaczenia zakątkach gminy Telatyn.

Głównym założeniem tego wydarzenia była międzypokoleniowa integracja seniorów i ludzi młodych, oraz popularyzacja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Rajd rozpoczął się spotkaniem z przedstawicielem Posterunku Policji w Łaszczowie – dzielnicowym asp. Markiem Niedziółką, którzy przybliżył uczestnikom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzięki międzypokoleniowej integracji wszyscy bawili się doskonale. I choć momentami było ciężko, bo na trasie znalazły się strome podjazdy to wszyscy w doskonałych humorach i z uśmiechem na ustach dojechali do celu. Rajd zakończył się spotkaniem integracyjnym, podczas którego na uczestników czekał poczęstunek, który stał się okazję do odpoczynku i zregenerowania sił.

Projekt ,,Aktywizacja seniorów na terenie gminy Telatyn" jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

Materiał nadesłany

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe