Gm. Tereszpol: Odnalazł się cały i zdrowy

  • 03.07.2020, 12:09
  • ak
Gm. Tereszpol: Odnalazł się cały i zdrowy Fot. policja.pl
Wszystko skończyło się szczęśliwie. Zaginiony mieszkaniec gminy Tereszpol odnalazł się po trwających pół godziny poszukiwaniach.

Opiekunka mężczyzny, zaniepokojona jego losem skontaktowała się z policją w czwartek (2 lipca) rano. Jej 67-letni podopieczny oddalił się. Nie było wiadomo dokąd. Ze względu na stan jego zdrowia podejrzewano, że mogło mu się coś stać.

– Natychmiast we wskazany rejon skierowani zostali policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania. Do mundurowych dołączyli okoliczni mieszkańcy i sąsiedzi. Wspólne działania zakończyły się odnalezieniem 67-latka w niespełna 30 minut od rozpoczęcia poszukiwań. Mężczyzna został przekazany opiekunce, nie wymagał pomocy medycznej – informuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. I dziękuje mieszkańcom gminy za zaangażowanie w poszukiwania.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe