Komarów-Osada: Stypendia dla prymusów od wójta

  • 05.07.2020, 14:06
  • ak
Komarów-Osada: Stypendia dla prymusów od wójta Fot. pixabay.com
Wójt gminy Komarów-Osada wyróżniła stypendiami najzdolniejszych i najbardziej pracowitych uczniów gminnych szkół.

Stypendystami z SP w Komarowie zostali: Kacper WiśniewskiFranciszek WołekKlara ZasuwaEmilia Wałaszyk, Maciej KarwatPaulina DecErnest PrzyczynaJakub GajewskiPaulina BilMaura WięcekAnna WszołaGabriela Macheta, Maciej Cisak, Zuzanna SzeremetaPiotr WróblewskiHubert ZasuwaWiktoria Kwika, Zofia BiszczanMartyna NowosadJoanna Opalińska.

W szkole w Antoniówce najpilniej uczyły się: Martyna SchabWiktoria Sołoducha i Weronika Schab. W szkole w Śniatyczach na stypendium zasłużył Michał Łagowski.

Wiesława Sieńkowska nagrodziła też uczniów odnoszących sukcesy sportowe. Byli to: Krystian JakubczakMartyna NowosadKacper Jakubczak i  Wiktoria Łój.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Były belfer.
Były belfer. 06.07.2020, 14:00
Do gości, Oczywiście, że dziecko z dysfunkcjami bardziej się napracuje, bo gorzej przyswaja wiedzę. Wbrew pozorom dorośli o tym wiedzą tym bardziej nauczyciele oligofrenopedagodzy. Jeżeli jest dysfunkcja trzeba udać się do ppp i zrobić badania, uzyskać orzeczenie lub opinie. Wtedy uczeń otrzymuje wsparcie w postaci dostosowania wymagań lub też dodatkowych zajęć rewalidacyjnych w postaci 2-4 godzin tygodniowo.
gości
gości 06.07.2020, 10:01
Czasem dziecko ktoro ma same 3 wiecej się napracowało niz wzorowi uczniowie...bo np. Mają różne dysfunkcje ale tego dorośli ludzie dalej nie rozumieją

Pozostałe