Kino pod Gwiazdami w Krasnobrodzie

  • 03.07.2020, 08:34
  • red.
Kino pod Gwiazdami w Krasnobrodzie
Organizator – Krasnobrodzki Dom Kultury i sponsor – Rodowita z Roztocza, zapraszają na projekcje Kina pod Gwiazdami w Krasnobrodzie. Seanse mają odbywać się będą w wyznaczonej strefie na terenie rekreacyjnym przy ulicy Partyzantów.

Pierwsza projekcja filmu "Ocean`s 8" ma się odbyć w sobotę, 4 lipca o godz. 21.30. Kolejna tydzień później o tej samej porze. Wówczas wyświetlony zostanie "Przepis na miłość". W przyszłym miesiącu też mają się odbyć dwa seanse. Są planowane na 1 i 15 sierpnia.

W związku z reżimem sanitarnym i wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas  realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, projekcje odbywać się będą zgodnie z Regulamin, który opracowany został w trosce o bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiedniego komfortu widzom i pracownikom.

W związku z wyżej opisanymi regulacjami ilość widzów na seansach jest ograniczona.
red.

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe