Biłgoraj: Wychowanka MDK wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

  • 03.07.2020, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Wychowanka MDK wyróżniona w ogólnopolskim konkursie
Sukces Martyny Mizak, wychowanki zajęć plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Nastolatka została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ziemia jest jedna", który odbył się MDK Śródmieście we Wrocławiu.

Na konkurs wpłynęło 195 prac plastycznych (malarstwo, rysunek, grafika, fotografia, rzeźba) z 33 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 122 prace. Jurorzy przyznali też 17 nagród i 18 wyróżnień w czterech kategoriach plastycznych.

W gronie laureatów znalazła się 16-letnia Martyna Mizak, która swój artystyczny talent kształci w grupie plastycznej 3D, prowadzonej w biłgorajskim MDK przez Irenę Oręziak-Kupczak. Praca młodej biłgorajanki została zakwalifikowana do wystawy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe