Zamość: Namysłowiacy wracają do gry. Dzisiaj koncert

  • 04.07.2020, 12:21
  • ak
Zamość: Namysłowiacy wracają do gry. Dzisiaj koncert
Po spowodowanej koronawirusem przerwie do Zamościa wracają imprezy muzyczne. Przed publicznością prezentować się będą m.in. muzycy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Pierwszy z cyklu "koncertów promenadowych" odbędzie się dzisiaj, sobota 4 lipca, a następne w kolejne soboty (11 18 i 25 lipca), zawsze o godz. 17 na Rynku Wodnym. Wydarzenia są planowane w plenerze, ale obowiązują na nie wejściówki. Są do pobrania bezpłatnie w biurze Namysłowiaków przy ul. Partyzantów 2. Tytuły lipcowych koncertów to: "Klasyka inaczej", "Utwory promenadowe", "Janosik", Popołudnie z bajki".

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mozart
Mozart 05.07.2020, 12:37
Julek, kocham Cię!

Pozostałe