Hrubieszów: Naukowiec wyłudził pszczoły?

  • 02.07.2020, 15:42
  • par
Hrubieszów: Naukowiec wyłudził pszczoły? Fot. pixabay.com
56-letni pan Marek z Hrubieszowa podarował pszczoły z ulem jednej z uczelni w regionie. Okazało się jednak, że naukowiec spod Krasnegostawu, które je miał uczelni przekazać, zatrzymał je we własnej pasiece. Hrubieszowianin zawiadomił policję o oszustwie.

W styczniu tego roku naukowiec z uczelni przyrodniczej na Lubelszczyźnie poprosił pszczelarza z Hrubieszowa, by ten za niewielką opłatą przekazał uczelni jedną pszczelą rodzinę wraz z ulem. Mężczyzna, jak tłumaczy uznał, że skoro pszczoły i ul mają posłużyć nauce, to przekaże je nieodpłatnie.

Jak się to później potoczyło? Czemu sprawę bada prokuratura? O tym przeczytasz w nowym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe