Do szpitala: wymaz, potem zabieg

  • 03.07.2020, 06:06
  • AP
Do szpitala: wymaz, potem zabieg Fot. pixabay.com
Wróciły przyjęcia planowe, zabiegi operacyjne i porody rodzinne. Znów można zapisać się w kolejkę na zabiegi planowe. Można także towarzyszyć przy porodzie rodzinnym. Jednak bez testu na COVID-19 ani rusz.

W Zamojskim Szpitalu Niepublicznym zabiegi planowe ruszyły na dwóch oddziałach: chirurgii urazowo-ortopedycznej i chirurgii dziecięcej. 

 – Jeżeli chodzi o chirurgię dziecięcą, to zabiegi zaczęliśmy wykonywać niedawno. Nie ma ich dużo, są proste i nieskomplikowane ze skierowaniem z poradni. Pozostałe to zabiegi z zakresu chirurgii urazowo-ortopedycznej. Po okresie zamrożenia wykonujemy około 3 zabiegów planowych dziennie. Planowe, czyli z kolejki. W sumie wykonujemy ok. 8 zabiegów dziennie – informuje  Mariusz Paszko, prezes zarządu. 

Więcej o tym, jak w dobie epidemii wygląda sytuacja pacjentów przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe