(Nie)Zgoda we Frampolu

  • 02.07.2020, 09:00
  • MaSzt
(Nie)Zgoda we Frampolu Mirosław Kubina poprowadzi jako trener w klasie B nowy klub piłkarski z Frampola.
We Frampolu działa nowy klub piłkarski. Powstał z inicjatywy byłych piłkarzy tamtejszego Włókniarza. Będą w nim grali także zawodnicy Relaksu Radecznica, który w tym sezonie prawdopodobnie nie przystąpi do rozgrywek w klasie B.

Frampol będzie miał dwa zespoły piłkarskie w rozgrywkach okręgu zamojskiego – jeden w klasie A, drugi w klasie B. W poniedziałek, 29 czerwca, już po oddaniu tego wydania „Kroniki Tygodnia”, miało się odbyć w tej miejscowości spotkanie założycielskiego nowego klubu. Na razie funkcjonuje niezarejestrowany, z nazwą Koleżeński Klub Sportowy Gmina Frampol, ale koncepcja się zmieniła.

– Podczas spotkania w poniedziałek wybierzemy komitet założycielski. Uchwalimy statut, którego wstępny projekt już opracowaliśmy. Wybierzemy władze. Przedyskutujemy także sprawę nazwy klubu. Planujemy przyjąć nazwę Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Zgoda Gmina Frampol. W następnym tygodniu chcielibyśmy zarejestrować klub w starostwie powiatowym – mówi Konrad Wnuk.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kula
Kula 02.07.2020, 20:43
I słusznie. Jak nie ma zgody trzeba się rozstać.

Pozostałe