Zamość: Kamienica źle ubrana (TYLKO W GAZECIE)

  • 01.07.2020, 06:09
  • Agnieszka Piela
Zamość: Kamienica źle ubrana (TYLKO W GAZECIE) Fot. Agnieszka Piela Kamienica szpeci, a mogłaby być wizytówką ul. Piłsudskiego.
Wielu właścicieli, niewiele pieniędzy i kamienica do remontu...

Na ulicy Lubelskiej, przy wjeździe od Lublina, stoi obdrapana kamienica. Na parterze obwieszona używanymi ubraniami. Przyciąga wzrok i odstrasza.

Rodzinna kamienica Zacharowów stoi u zbiegu ulic Kilińskiego i Piłsudskiego. Zbudował ją, jak i kilka innych obiektów w mieście, Aleksy Zacharow. Obecnie nikt w niej nie mieszka. Na parterze mieści się ciuchland.

Znacie tę kamienicę? Wiecie jak wygląda" Chcecie wiedzieć dlaczego? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zz
zz 14.07.2020, 14:51
Czy miał zgodę na wywieszenie baneru?
zamoscianin
zamoscianin 14.07.2020, 14:09
To wstyd , że na głównej ulicy miasta Zamość przez kilka tygodni na odrapanej kamienicy Zacharowów wisiał portret prezydenta Dudu i flaga polska.Czyja to robota i czyja sprężyna.Z tym budynkiem trzeba raz na zawsze skonczyć.Jest dwa wyjscia - dokonać remontu lub wyburzyć.Wstyd aby Prezydent Duda i polska flaga wisiay w otoczeniu rudery i szmat z ciuchlandu.Co na to Prezydent Wnuk.Zacharow taki działacz i Pilsudczyk nie umie sobie poradzić z tą willą.Z tym trzeba skończyć raz na zawsze.Dobrze że Przydent Duda jechał noca i nie widział w jakim otoczeniu wisi przed wyborami.
Pieniak Elżbieta
Pieniak Elżbieta 02.07.2020, 20:27
Jeżeli autor artykułu chce pisać teks powinien zdobyć informacje i dopiero pisać .No cóż jaka gazeta taki dziennikarz.
Z poważaniem mieszkańcy kamienicy.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 02.07.2020, 17:42
Dla kogo jest tajemnicą kto powiesił na tym balkonie ten plakat ? Przecież wiadomo, kto tam wlazł
Ryta
Ryta 02.07.2020, 07:32
Zacharow a to ten co Jaruzelski nazwał brudasem jaki właściciel taka kamienica
Johan
Johan 02.07.2020, 07:21
Zburzyć to dziadostwo
mieszkanka
mieszkanka 01.07.2020, 22:16
Czy na właścicielu kamienicy nie spoczywa obowiązek utrzymania obiektu w należytym stanie???
Darek_zmc
Darek_zmc 01.07.2020, 22:05
ten plakat na górze akurat pasuje do kamienicy , niedługo tak pół Polski będzie wyglądało
K.K.
K.K. 02.07.2020, 17:34
Tak Polska by wylądała gdyby TUŁMANY z "po", żądziły .wszyscy pamiętają 8 lat złodziejskich żądów tej bandy kretynów😝😝😝
matko_bosko
matko_bosko 02.07.2020, 22:23
Po ortografii widać, że wyborca pisu. Pierwsze 3 klasy chociaz są?
trzask pękających dup
trzask pękających dup 13.07.2020, 14:53
Wykształcony zjeb ubecki się odezwał, jak tam *** piecze po porażce ? Ma piec ! Sram na PO i marionetki schetyny, młodzież bezdzietna wybiera Andrzeja !
Roman
Roman 01.07.2020, 20:58
Kto podpisał to zdjęcie - chyba nie Zamościanin bo ulica Lubelska kończy się na skrzyżowaniu z Wojska Polskiego ( jadąc od strony Lublina)
Ktoś kto wie
Ktoś kto wie 01.07.2020, 12:46
To w końcu na jakiej ulicy jest ta kamienica? Lubelskiej czy na rogu Kilińskiego i Piłsudskiego?
Lukspy
Lukspy 01.07.2020, 15:43
Kamienica się znajduje przy domie towarowym Hetman
Lukspy
Lukspy 01.07.2020, 11:53
O ile się nie mylę to miasto chciało odkupić tą kamienicę od właściciela ale ten się nie zgodził. Poszło o pieniądze.
Hehhe
Hehhe 01.07.2020, 08:15
Bardziej odstrasza plakat nad ciuchlandem

Pozostałe