Powiat tomaszowski ćwiczy, bo pomaganie jest fajne (TYLKO W GAZECIE)

  • 30.06.2020, 07:59
  • Wioleta Dudek
Powiat tomaszowski ćwiczy, bo pomaganie jest fajne (TYLKO W GAZECIE) Udział w nagraniu do #hot16challenge wzięli także księża z tomaszowskiego Sanktuarium i parafianie.
Pomaganie nie jest trudne. W przypadku #gaszynchallenge wystarczy zrobić 10 pompek czy przysiadów, a potem wpłacić pieniążki na rzecz dziecka chorującego na SMA. Stawka zaczyna się od 5 zł, ale można wpłacić dowolną kwotę. Im więcej rzuconych, a potem podjętych wyzwań, tym większa pomoc.

– Jeśli jest ku temu okazja, to trzeba pomagać. Gdy będzie znowu nasza pomoc potrzebna, to na pewno z nią pospieszymy – zapewnia strażak Grzegorz Zimerman, który pompował razem z kolegami z OSP Szczepiatyn.  

Więcej o akcji GaszynChallenge, a także Hot16Challenge2 w powiecie tomaszowskim przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Wioleta Dudek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe