Czyja to suczka? Błąkała się po Honiatyczkach

  • 29.06.2020, 11:12
  • ak
Czyja to suczka? Błąkała się po Honiatyczkach
Do domu pani Moniki, naszej czytelniczki z Honiatyczek (gm. Werbkowice) przybłąkała się niewielka suczka. Może komuś uciekła? Właściciel proszony jest o kontakt.

Piesek zawitał na podwórze pani Moniki w sobotę, 27 czerwca.

– Suczka jest bardzo sympatyczna i łagodna. Pcha się, żeby wziąć ja na ręce, widać, że był to domowy piesek i na pewno była dobrze traktowana – opowiada nasza Czytelniczka.

Pani Monika dodaje jednak, że widać, iż sunia tęskni za swoim prawdziwym domem. Siedzi w miejscu, jakby czekała aż ktoś ją zabierze. Nawet nic nie chce jeść ani pić. Pani Monika nie może zatrzymać psinki, ale liczy, że znajdzie się właściciel. Taka osoba powinna telefonować pod nr: 726 072 452.

CZYTAJ TAKŻE: PILNIE POTRZEBNY DOM DLA DWÓCH MAŁYCH PIESKÓW

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe