Hrubieszów: Strażak malowany - powiatowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty

  • 29.06.2020, 07:00
  • ak
Hrubieszów: Strażak malowany - powiatowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
„Pożary, powodzie i różne codzienne z życia sprawy – strażak zawsze pomoc swą okaże” - taki był temat powiatowego konkursu plastycznego zorganizowanego w Hrubieszowie. Wyniki zostały ogłoszone w piątek, 26 czerwca.

Konkurs był organizowany przez Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych, a patronatem objęło go Starostwo powiatowe w Hrubieszowie. Jury oceniło nadesłane prace, a nagrody przyznało w kilkukategoriach.

Wśród przedszkolaków wygrała Nina Dąbrowska. Eliza Martyniuk, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 zajęła pierwsze miejsce w grupie uczniów klas I-III. Pozostałe nagrody otrzymały: Lena Niźnikowska z SP nr 1 oraz Hanna Hukowska i Zuzanna Brzozowska z SP nr 2.

W kategorii uczniów klas IV-VIII pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Rząd z SP nr 1. Odrębną kategorię stanowili uczniowie PZPSW w Hrubieszowie. Tutaj kolejność była następująca: Paulina Muzyczuk, Diana Żyła i Przemysław Zieliński.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe