Krasnobród: Nowe atrakcje nad zalewem

  • 28.06.2020, 09:52
  • ak
Krasnobród: Nowe atrakcje nad zalewem Fot. UMiG Krasnobród
Można pływać, opalać się, ale też np. poćwiczyć. Nad zalewem w Krasnobrodzie dla plażowiczów jest wiele atrakcji, kilka nowych.

Siłownia zewnętrzna, z której korzystać można za darmo powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Kulturalno-Naukowego „U źródeł”, któremu udało się na ten cel pozyskać pieniądze z Unii Europejskiej.

Urządzenia do ćwiczeń to nie wszystko. W ramach projektu wartego ponad 22 tys. zł ustawiono również tablice informacyjne i mapy, na których zaznaczono m.in. szlaki turystyczne. Znajdują się przy trasie do Nordic Walking biegnącej wokół zbiornika.

Nad zalewem pojawiło się również 12 nowiutkich ławek do odpoczynku. To w ramach inicjatywy, którą podjęła Spółdzielnia Socjalna "Warto" z Krasnobrodu.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grażyna z Tychów 😁
Grażyna z Tychów 😁 30.06.2020, 07:16
Czytam i nie wierzę własnym oczom! 😬 Chyba byłam w innym Krasnobrodzie 🤣. Właśnie wróciłam z 12 dniowego wypoczynku nad zalewem. 🏊‍♂️ Codziennie rano biegałam 🏃‍♀️ wokół zalewu i to co bije po oczach to porządek! Panie ciągle opróżniają kosze., zamiatają i nawet trawę wyrywają rękami między puzlami. Pełny szaun.🌹 Woda może i ma kolor inny przez piasek na dnie ale jest czysta. 🐞 Dezynfekcję i ręczniki papierowe zabierałam ze sobą na silownie plenerowe 🏋️‍♀️ i po problemie.. Można przecież też użyć rękawiczek. 🚴‍♂️ Jest tam przepięknie i można smacznie zjeść 🥣 Polecam z całego serducha 💓
Czytelniczka
Czytelniczka 29.06.2020, 14:26
Strach w tym syfie się kąpać żeby czegoś nie złapać .czyt
ciekawy
ciekawy 28.06.2020, 18:03
a kto będzie to odkażał i dezynfekował?
Andrzej
Andrzej 28.06.2020, 15:57
Tyle ławek a na molo były i nie ma dalej jest za mało koszy na śmieci codziennie po weekendzie syf obok koszy
Daga
Daga 28.06.2020, 12:13
Jeszcze niech zaczną opróźniać codziennie kosze na śmieci!!!.

Pozostałe