Tomaszowska drogówka w akcji

  • 27.06.2020, 12:18
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszowska drogówka w akcji Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Przedwczoraj (czwartek, 25 czerwca) w powiecie tomaszowskim odbyły się działania prewencyjno- kontrolne „Kierowco jedź bezpiecznie i zdrowo”, których celem była poprawa stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Zamościu oraz Straży Granicznej przeprowadzili działania profilaktyczno- edukacyjne mające na celu zwrócenie uwagi przed rozpoczynającym się sezonem urlopowym na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

CZYTAJ TAKŻE: JEDŹCIE NA WAKACJE BEZPIECZNIE. AKCJA ZAMOJSKIEJ DROGÓWKI

Funkcjonariusze apelowali do kierujących o kulturę jazdy, wzajemny szacunek i brak agresji, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa, co w konsekwencji przekłada się na zmniejszenie liczby zdarzeń w ruchu drogowym. Policjanci w ramach akcji przypominali również kierującym o zagrożeniach, skutkach i sposobach postępowania przy pandemii choroby zakaźnej  COVID-19.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe