Hetman ma nowego prezesa

  • 26.06.2020, 07:15
  • tomt
Hetman ma nowego prezesa
Krzysztof Rysak nowym prezesem Hetmana Zamość. Dyrektorem sportowym klubu został natomiast Piotr Welcz, a wiceprezesem Konrad Bałon. Oświadczenie w sprawie zmian oraz sytuacji w klubie wystosował prezydent miasta Zamość Andrzej Wnuk.

 – Oświadczenie prezydenta Andrzeja Wnuka zawiera szereg nieścisłości, obok których nie mogę przejść obojętnie.Spotkam się z panem prezydentem i wyjaśnimy sobie te oraz pozostałe kwestie – powiedział nam Adam Adamczuk, były prezes Hetmana Zamość.

O co chodzi? Przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pytanie
Pytanie 02.07.2020, 20:14
Już nie ma prezesa i nie ma zarządu. Jest zadłużenie, nie ma kasy i jest pytanie co dalej?
KibolKS
KibolKS 27.06.2020, 07:46
Nie wiem dlaczego ale casus pana Adamczuka z Hetmana przypomina mi ten pana Niedzwieckiego z radiowej trójki. Ktoś się zagalopował, nabrudził i teraz sprząta po sobie. Oświedczenia, pomówienia, audyty wyjaśniające... Nigdy nie podobało mi się kilka rzeczy w klubie typu dyrektor zajmujący się biletami, grafiką, prezesi zajmujący się przygotowaniem murawy do meczu, ale jednego im odmówić nie można. Włożyli w to serce. Odwrócono kota ogonem i propaganda władzy wzięla górę. Nie może pan Adamczuk siedzieć cicho. Z prezydentem może sobie rozmawiać ( choć to nie ma sensu bo władza zdania nie cofa i idzie zawsze w zaparte) ale kibicom należy się wyjaśnienie jaka była prawda.
Patryk
Patryk 26.06.2020, 20:50
Welcz juz pokazal co potrafi. Nie wiem po co znowy go zayrudnili. Ten kto to zrobil to baran.
Xyz
Xyz 26.06.2020, 19:30
Dopiero pisali że Tomasz Sak został prezesem, teraz że Rysak, a jeszcze cos poprzedni Adamczuk coś pisze że jest prezesem, to jakaś paranoja.
AW
AW 26.06.2020, 07:49
Hetman nie ma żadnego prezesa. Nie łżyj. A to-to to nie jest Hetman

Pozostałe