Tłoczno na szerokim torze

  • 25.06.2020, 06:00
  • bn
Tłoczno na szerokim torze
Zarząd PKP S.A. wyraził zgodę na uruchomienie Linii Chełmskiej Szerokotorowej z siedzibą w Chełmie. Zamojska PKP LHS skomentowała ten pomysł.

To nadal gorący temat. O planach utworzenia PKP LCHS pisaliśmy w ub. tygodniu. Z wielu powodów. Także dlatego, że po ostatniej wizycie Andrzeja Dudy w Chełmie zamojskie fora internetowe zawrzały. Chodziło o słowa prezydenta RP wypowiedziane na spotkaniu z miejscowymi wyborcami. Miał on wówczas powiedzieć, że „kolej szerokotorowa będzie miała tutaj swoją siedzibę”. Na Zamojszczyźnie przyjęto to ze zdziwieniem.

Jaka jest na ten temat opinia władz LHS? O tym tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe