Troje na dyrektora szpitala (TYLKO W GAZECIE)

  • 24.06.2020, 12:35
  • bn
Troje na dyrektora szpitala (TYLKO W GAZECIE)
Trzech kandydatów ubiega się na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. W środę 24 czerwca ich kandydatury oceni komisja konkursowa.

– To nie znaczy jednak, że to automatycznie oznacza wybór nowego dyrektora – zastrzega Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. – Kandydaturę musi jeszcze zaakceptować rada nadzorcza. Mogą też oczywiście wpłynąć jakieś protesty. Taka jest procedura. Myślę, że nazwisko nowego dyrektora poznamy najwcześniej 30 czerwca. Jest możliwe, że stanie się to jednak aż 7 lipca. Bo w tych terminach gromadzi się szpitalna rada nadzorcza. 

Więcej na ten temat w najnowszym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 24.06.2020, 22:02
Mam nadzieję że wybiorą kogoś z zewnątrz. Może spojrzy ma rozpuszczone towarzystwo innym okiem. Bo to obecnie wyprawia jeden z dyrektorów nadaje się do CBA i prokuratur.
łapówka  i  Grodzki
łapówka i Grodzki 24.06.2020, 20:24
Marszałek Grodzki czy startuje . Cwaniak by się przydał na prowincjonalny lazaret .
JaJestemSenatem
JaJestemSenatem 24.06.2020, 21:38
Grodzki to za wysokie progi jak na zamojską pipidówę, ale fajnie że masz ładne marzenia, tak trzymaj i nie pozwól sobie tego odebrać.

Pozostałe