Józef Kuropatwa w rozmowie z "Kroniką" (TYLKO W GAZECIE)

  • 24.06.2020, 07:39
  • par
Józef Kuropatwa w rozmowie z "Kroniką" (TYLKO W GAZECIE)
Po przewrocie we władzach powiatu hrubieszowskiego.

- Jestem przekonany, że starosta Karpiuk, podobnie jak ja, będzie skutecznie zabiegała o dofinansowanie dla powiatu. A wicepremier Jacek Sasin też mógłby bardziej się postarać, bo jak na razie przywiózł do starostwa w Hrubieszowie  40 litrów płynu dezynfekującego, a zrobiono z tego widowisko, jakby to było 4 mln zł na inwestycje drogowe - mówi Józef Kuropatwa.

Cały wywiad z szefom PSL w Hrubieszowie, nowym wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Hrubieszowskiego przeczytasz w aktualnym wydaniu "Kroniki Tygodnia"

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PiSoPSL
PiSoPSL 30.06.2020, 14:50
PiS w powiecie oszukał wyborców. Idąc po władzę dał nadzieję na przepędzenie PSL, a potem tą władzę usankcjonował w koalicji. Wstyd dla PiS.
polinka
polinka 30.06.2020, 12:31
najgorsi sa podpowiadacze, siedzą w zaciszu i mieszaja uważając że pozjadali wszystkie rozumy a ciemna masa ich popedziła i nie daje rządzić, a przeciez on ma patent ma wiedzę, mądrość itp itd, daj sobe spokój człowieku i dozywaj na emeryturce, swoje wydmuchane ego schowaj głęboko i zajmij sie wnukami
gosc
gosc 30.06.2020, 11:29
Zamiast komentarza, cytat z portalu prawy, jak ktoś myśli, to do przemyślenia: "naćpany kierowca miejskiego autobusu, który spadł z jednego z warszawskich mostów (co doprowadziło do śmierci jednej osoby i 17 rannych) nie był pracownikiem polskiego miasta tylko "firmy Arriva, która współorganizuje transport miejski w stolicy. W ubiegłym roku władze stolicy”, czyli PO „podpisał z Arrivą umowę na 291 milionów złotych. Spółka należy do Deutsche Bahn. A ta z kolei jest w 100 proc. własnością niemieckiego państw”.
polik
polik 30.06.2020, 00:27
no to peseel w zaniku, miod na moje serce, jeszcze tylko referendum i porządek w domu
Lewica
Lewica 29.06.2020, 20:28
"Według naszych informacji szef PSL nie zamierza nikogo poprzeć przed drugą turą. We wtorek spotykają się władze partii i zostanie na ten temat przeprowadzona dyskusja. Poparcie Dudy nie wchodzi w grę, bo PiS to śmiertelny wróg PSL na wsi, który podbiera ludowcom wyborców"

Zapraszamy do Hrubieszowa tu grupa PiSowców poparła PSL.
Zamościak
Zamościak 29.06.2020, 19:12
Boże widzisz i nie grzmisz. Jak do tego doszło?
Iksi
Iksi 29.06.2020, 09:43
Józefie K. jak tam wyniki Kosiniaka Kamysza?
z metra ciety
z metra ciety 29.06.2020, 11:57
Nie miał srebrników do rozdania jak konkurent
Cal poparcia
Cal poparcia 30.06.2020, 06:30
A co z srebrnikami za śmietnisko w Strzyżowie 100 000 dziennie TVN wyliczył.Wiek emerytalny podniósł, teraz normalni ludzie odpłacili.
Z metra ciety
Z metra ciety 30.06.2020, 12:30
Rolnikom wiek emerytalny podniósł pis w 2017r piszemy prawde to nie boli
,,,
,,, 30.06.2020, 14:18
I ciemna wieś murem za Dudą. Ot popatrz, jacy to nierozsądni ludzie. Przecież powinni poprzeć tęczowego.
,,,
,,, 28.06.2020, 22:13
wielka przegrana Kosiniaka-Kamysza
,,,
,,, 26.06.2020, 10:44
Były starosta K. jest skuteczny, a nowa starosta tak będzie tańczyć, jak jej zagra PSl.
redal
redal 30.06.2020, 00:28
oj będzie to kruciutko, matka moja zawsze powtarzała, Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
Aga cza
Aga cza 25.06.2020, 11:44
Pan Puk ich wybrał i nie ma co zmieniać.Odwieczny problem Polsko- Polski
lex
lex 25.06.2020, 08:46
W tym przypadku REFERENDUM jest konieczne nie dla nas ale dla naszych dzieci i wnuków,dla przyszłości! Jest mii myślę, że większości mieszkańcom wstyd, że tacy ludzie jak Kuropatwa i jemu podobni 4 pseudpisowcy są u steru władzy! Hańba ! A swoją drogą gdzie te rychliwe sądy i wyroki za śmieci i wyłudzenia kasy?
mieszkaniec
mieszkaniec 25.06.2020, 07:49
Mieszkańcy powiatu czy nie jest Wam tak po ludzku wstyd? Józef znowu udziela wywiadów!
STACJA ŁĄKI
STACJA ŁĄKI 24.06.2020, 23:46
NIE IDZIEM NA REFERENDUM BO NIE! JEST WSPANIALE LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE !!!!
Kropa
Kropa 25.06.2020, 08:37
Referendum nie,ale konfidentów pognać z partii. Zobaczmy ile partia PSL zrobi dla mieszkańców.
ZSL
ZSL 26.06.2020, 06:40
Już widzieliśmy , mamy dosyć zarazy zielonej.
Hołownia
Hołownia 24.06.2020, 09:53
Przypominam zawiązuje się inicjatywa referendalna w sprawie odwołania całej rady powiatu. Zachęcam wszystkie środowiska społeczne i polityczne do włączenia się w akcję. Wybierzemy nową kompetentną radę. Komunikat w tej sprawie ogłoszony zostanie tuż po wyborach prezydenckich. Proszę śledzić fora i portale lokalne.
Swojak
Swojak 24.06.2020, 11:46
Popieram w całości bd inicjatywa.
...
... 24.06.2020, 11:39
Widać to po polubieniach max 22 osoby i ty chcesz referendum teraz zaden radny z pisu nie uzyska mandatu ludzie mają już dość waszych wojenek o wszystko ten język.wyzwiska oskarżenia ludzie mają dość
Na TAK
Na TAK 24.06.2020, 15:00
Pieniacze od referendum,nic z tego nie będzie tylko koszty
Zrobili to co większość uważała mieli do tego prawo a Wam to nigdy nie dogodzi.Nie pasuje to na Ukrainę tam jest tanio
Hołownia
Hołownia 24.06.2020, 11:50
No właśnie po to jest to referendum żeby żaden z obecnych radnych nie wszedł już do rady niezależnie czy jest z PSL czy z PiS.
Perfidia
Perfidia 24.06.2020, 09:36
Jóźik fałszywie i celowo szybko zapomina i pomija karetkę za 1 mln zł od Sasina i czeki na budowę i modernizację dróg.Zakłamaniec zielonej zarazy, o śmietnisku i i złodziejskich piaskowniach szybko zapomniał,a i opaska temidy z oczu szybko spadła, tzw pseudo Wolne Sądy wyroku 3 lat zakazu zajmowania stanowisk nie egzekwują, ale jak mawiał Nojman gwarantuje żaden sąd przed wyborami wyroku nie wyda i to się sprawdza.O wielu wielu innych wyrokach nie wspomnę.
Po
Po 25.06.2020, 09:14
Józik pisze się...
P.J
P.J 24.06.2020, 12:39
Co tam Józek do Sasina ten drugi 70mln wywalił w błoto i co
xd
xd 24.06.2020, 09:40
Wyrok jest nieprawomocny, więc co mają egzekwować?
Ja
Ja 24.06.2020, 10:05
Albo jesteś idiotą albo udajesz idiotę. Pytanie dlaczego do tej pory jest nieprawomocny ? Widać po czyjej stronie są sądy polskie. Jednego ukarają więzieniem za kradzież batonika lub 1 szt. śliwki w czekoladzie a inni z wyrokami mogą rządzić powiatem hrubieszowskim.
Najgorsze, że ludzie to akceptują. Stają w obronie takich sądów lub wchodzą w koalicje z takimi kreaturami.
xd
xd 24.06.2020, 11:36
Po pierwsze pokaż mi jedną osobę która siedziała za kradzież batonika. Po drugie, widocznie sąd drugiej instancji potrzebuje czasu ażeby ocenić czy działalność byłego starosty była niezgodna z prawem. Dla ciebie do osądzenia go wystarczą artykuły Jana Kowalskiego. Ja wiem że dla prawdziwego pisowca najlepiej byłoby gdyby sądy były podporządkowane jedynie słusznej partii, wtedy moglibyście rządzić i dzielić jak wam się w waszych chorych umysłach zamyśli, ale miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie.
Do xd
Do xd 24.06.2020, 12:09
Jeśli potrafisz korzystać z internetu wpisz ,, więzienie za batonik'' jest kilkanaście osób które siedziało,a za jednego wyleciał Naczelnik więzienia, więc palcem w oko nie trzeba pokazywać ,wystarczy minimum wiedzy prasowej.Oficjalnie pisz Tomasz Ożóg bo się przyznał do artykułów oskarżających J Kuropatwę w aferach drogowo-śmieciowych i teraz razem w koalicji, a pseudo wolne sądy wiemy komu przez wiele lat służyły i dalej służą Ja wiem, że dla prawdziwego ZSLowca najlepiej by było gdyby służyły zielonej zarazie.
xd
xd 24.06.2020, 12:31
Szczerze to nie wiem komu służyły. Wiem jedno że dążycie do tego aby służyły wam, tak jak prokuratura telewizja tzw. publiczna i spółki skarbu państwa. Wszystko ma być podporządkowane jednej partii i pierwszemu sekretarzowi czyli dokładnie jak za PRL.
Do xd
Do xd 25.06.2020, 06:47
Dokładnie wszystkie te argumenty, które wymieniłeś przez 8 lat podporządkowane i obsadzane spółki były przez POZSL,udajesz że nie widzisz, jak wy to dobrze jak my to źle.Przypomnij sobie umowę gazową Pawlaka przez którą wiele lat wszyscy cierpimy, Nocną Zmianę,Burego,agenturę SB w swoich szeregach,która dalej pracuje.A PIS to nie jedna, a trzy partie i nie udawaj, że nie wiesz wypisując celowo głupoty.
P.j
P.j 25.06.2020, 11:50
A teraz to kto w tych spółkach siedzi nie partyjniacy z pisu i ich rodziny a do tego ta tvp ktora dzieli ludzi i rodziny swoją propaganda cena gazu i pradu nic sie nie zmieniła a wręcz poszła do góry o tomach wegla i zboża z Rosji i Ukrainy które niszczy górnictwo i rolnictwo to czyja zasluga
Ja
Ja 24.06.2020, 14:58
Jak widzę doskonale pamiętasz czasy PRL-u. Czyżby dawny pracownik służb nie całkiem mundurowych, któremu PiS zabrało wysoką emeryturkę? Dlatego tak plujesz na PiS ? Tak sądy do dzisiaj są wasze albo waszych dzieci bo żeby pójść na aplikację sędziowską za komuny trzeba było być albo dzieckiem wysoko postawionych prawników albo działaczy partyjnych z PZPR lub ZSL. Nie ważne, że był matołem, który ledwo zdał maturę i studia skończył po 5 dziekankach.


Myślisz, że ludzie zapomnieli jak było? Jeżeli umiesz ocenić dzisiejszą rzeczywostość to odpowiedz sobie sam.
P.j
P.j 24.06.2020, 15:26
Rozumiem że Piotrowicz jest ok tylko reszta be a kto nominowal Pawlowicz tak teraz mają wyglądać sądy wedlug pis wstyd i hańba
Ja
Ja 24.06.2020, 19:51
O tych osobach nie chcę i nie będę się wypowiadać. Nie są z mojej bajki i tyle.
lol
lol 24.06.2020, 11:53
Cierpiący na schizofrenię Arkadiusz K. w 2011 roku ukradł ze sklepu czekoladowy batonik o wartości 99 groszy. Pierwotnie sąd skazał go zaocznie na grzywnę 100 zł. Kiedy jednak okazało się, że skazany nie ma z czego uregulować grzywny, sąd zamienił grzywnę na karę więzienia.
Panie wydzisz i nie grzmisz
Panie wydzisz i nie grzmisz 24.06.2020, 09:31
Pytanie, komu lepiej. NAPEWNO NIE MIESZKAŃCOM
Dołhobyczów
Dołhobyczów 24.06.2020, 09:13
Józefa K. bez opaski na oczach można pokazywać?
Ja
Ja 24.06.2020, 08:08