Gm. Szczebrzeszyn: Starszy pan poszedł na grzyby. Zgubił się w lesie

  • 23.06.2020, 14:02
  • ak
Gm. Szczebrzeszyn: Starszy pan poszedł na grzyby. Zgubił się w lesie Fot. pixabay.com
Mężczyzna wielokrotnie chadzał do lasu w pobliżu wioski. Tym razem zaginął. Bliscy zaczęli szukać 78-latka na własną rękę, ale to nie dało efektów. Zaalarmowali więc policję.

Zgłoszenie o zaginięciu 78-letniego mieszkańca gminy Szczebrzeszyn spłynęło do komendy ok. godz. 14.30. Policję zawiadomiła rodzina mężczyzny. Wszyscy razem wybrali się na grzyby do lasu w pobliżu miejscowości Kąty Drugie. W pewnym momencie ich krewny odłączył się od grupy i nie wiadomo było, dokąd poszedł. Członkowie rodziny próbowali szukać go na własną rękę, ale nie dali rady i powiadomili służby ratunkowe.

W zamojskiej komendzie ogłoszono alarm dla policjantów.

– Oprócz funkcjonariuszy z Zamościa i Komisariatu w Szczebrzeszynie 78-latka szukali także druhowie z okolicznych OSP oraz strażacy PSP ze Szczebrzeszyna. Zaangażowali się również krewni i okoliczni mieszkańcy. Łącznie w poszukiwaniach brało udział ponad 120 osób – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Na szczęście po ok. 2 godzinach mężczyzna się znalazł. Pogotowie przebadało 78-latka. Jego stan był dobry. Grzybiarz wrócił do domu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik.
czytelnik. 23.06.2020, 17:04
stary grzyb zamiast odmawiać rózaniec' polazł 'na robaczwe grzyby,on sam jest już grzybem i pora siedzieć w domu..A młodszym dać poszperać w runie leśnym.


Pozostałe