Podziękowania dla policjantów za pomoc podczas wypadku

  • 23.06.2020, 12:44
  • Źródło: KPP Biłgoraj
Podziękowania dla policjantów za pomoc podczas wypadku Fot. KPP Biłgoraj
Do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju wpłynął list z podziękowaniami. Jego autorem jest małżeństwo z powiatu wołomińskiego, które pod koniec maja brało udział w wypadku motocyklowym. Małżeństwo dziękuje policjantom biłgorajskiej drogówki za to, że "... tak bardzo zaangażowali się w pomoc i ich ratowanie ...”.

Do zdarzenia doszło pod koniec maja w miejscowości Okrągłe. 52-letni kierowca motocykla, który podróżował wraz z żoną, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu. Mężczyzna został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Podróżująca z nim żona nie odniosła obrażeń.

Na miejscu wypadku czynności wykonywali policjanci ruchu drogowego biłgorajskiej komendy.

Niedawno uczestnicy tego wypadku przesłali do komendy list, w którym dziękują  policjantom za ich postawę: „...Zajęli się nami w sposób życzliwy, serdeczny, pomocny...” tymi słowami opisuje Pan Paweł wraz z żoną  asp.szt. Adama Sołtysa i sierż.szt. Anetę Ważną. Jak dalej piszą autorzy listu:„...To było bardzo miłe w tym bardzo niemiłym wydarzeniu, że obce nam osoby tak bardzo zaangażowały się w pomoc i ratowanie nas...”.

Źródło: KPP Biłgoraj

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe