#GaszynChallenge trwa. Pomagają strażacy i gosposie

  • 23.06.2020, 11:06
  • red.
#GaszynChallenge trwa. Pomagają strażacy i gosposie
Nie tylko mundurowi i urzędnicy, ale nawet wiejskie gospodynie włączają się w akcję #GaszynChallenge i robią pompki albo przysiady zachęcając do wpłacania pieniędzy na chore dzieci.

O akcji pisaliśmy na portalu Kroniki Tygodnia wielokrotnie, m.in. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Siła #GaszynChallenge nie gaśnie i włączają się w nią kolejne grupy ludzi o wielskich sercach. Swój własny film z realizacji podjętego wyzwania nakręciły m.in. gosposie z gminy Zamość.

W akcję włączyli też strażacy ochotnicy z Sitna. – Nominowali nas koledzy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miączynie. Zebraliśmy się i przyszliśmy do naszej strażnicy zrobić kilka symbolicznych pompek – mówi Mateusz Łygas, jeden ze strażaków. – Cel jest zacny, dlatego cieszymy się, że mogliśmy pomóc, bo warto to robić. Po wykonaniu pompek nominowaliśmy następujące jednostki: OSP Czołki, OSP Stabrów oraz OSP Skierbieszów. 

 

Pomagać dzieciom postanowili również druhowie z OSP w Kornelówce:

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 23.06.2020, 16:59
Brawo dla Sitna :)
Panowie zrobiliście lepiej niż jednostki z PSP :)

Pozostałe