Więcej dla biłgorajskich przedsiębiorców

  • 24.06.2020, 07:00
  • lew
Więcej dla biłgorajskich przedsiębiorców
Kolejne 12,5 mln zł otrzymał powiat biłgorajski na ratowanie miejsc pracy w powiecie biłgorajskim. Do tej pory na realizację tarczy antykryzysowej wydano już 20 mln zł.

W piątek starosta biłgorajski Andrzej Szarlip – razem z wicemarszałkiem województwa lubelskiego Michałem Mulawą i radnym wojewódzkim Grzegorzem Wróblem – podziękował pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju za skuteczną koordynację programu tarczy antykryzysowej.

– Obawy były wielkie, ale dziś widzimy, że czarny scenariusz na rynku pracy powiatu biłgorajskiego się nie spełni – podkreślił starosta biłgorajski.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe