Do sanatorium z negatywnym testem

  • 25.06.2020, 06:03
  • Agnieszka Piela
Do sanatorium z negatywnym testem
Rozmowa z Barbarą Kowal, dyrektorem Samodzielnego Publicznego Sanatorium Rehabilitacyjnego im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie, jedynego sanatorium na Zamojszczyźnie, z którego  korzystają dorośli oraz dzieci z całej Polski.

Sposób przyjęcia pacjenta do sanatorium i jego pobyt tutaj nieco się zmienią.

– Planowane przyjęcia będą znacznie różnić się od tych sprzed epidemii. Podstawą do przyjęcia oprócz skierowania będzie negatywny wynik testu na COVID-19, który każdy kuracjusz ma obowiązek wykonać nie wcześniej niż na 6 dni przed planowanym przyjazdem. Podczas pobytu kuracjusze nie będą mogli przyjmować gości. Okrojone będą znacznie wszystkie formy spędzania czasu wolnego – mówi w rozmowie „Kroniki Tygodnia” Barbarą Kowal, dyrektorem Samodzielnego Publicznego Sanatorium Rehabilitacyjnego im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie.

Cała rozmowa dostępna tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe