Tomaszów Lubelski: Zawiozą niepełnosprawnych na wybory

  • 22.06.2020, 07:03
  • ak
Tomaszów Lubelski: Zawiozą niepełnosprawnych na wybory Fot. pixabay.com
Niepełnosprawni mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego nie muszą się martwić o to, jak w niedzielę 28 czerwca dotrą do lokali wyborczych. Transport dla nich zorganizuje miasto.

Z pomocy będzie można skorzystać w godz. 7-21, czyli czasie, gdy otwarte będą lokale wyborcze. Aby z podwózki skorzystać, należy wcześniej zatelefonować pod nr: 84 664 37 40, podać swoje dane, adres zamieszkania i numer telefonu kontaktowego.

Transport dla niepełnosprawnych tomaszowian jest możliwy dzięki pomocy miejscowego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które zaoferowało swój pojazd.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe