Gm. Trzeszczany: Rodzina z Mołodiatycz straciła dom. Pomóżcie im go odbudować

  • 20.06.2020, 13:10
  • red.
Gm. Trzeszczany: Rodzina z Mołodiatycz straciła dom. Pomóżcie im go odbudować
Pożar wybuchł w środę, 17 czerwca. Zniszczył dom rodziny z Mołodiatycz w gm. Trzeszczany. Przyjaciele postanowili pomóc pogorzelcom w odbudowaniu domu. Zorganizowali internetową zbiórkę pieniędzy.

Ogień strawił budynek i niemal całe jego wyposażenie. Rodzina została bez niczego. Sami nie zdołają sobie poradzić. Koniecznie trzeba ich wesprzeć. Pieniądze można wpłacać poprzez stronę internetową pomagam.pl. Tam też więcej informacji o sytuacji mieszkańców Mołodiatycz,

"W jednej chwili rodzina została bez niczego, bez dachu nad głową, bez rzeczy. Dom był nowy, rodzina mieszkała w nim zaledwie 2 lata , a Pan Wiesiek ze ś.p żoną jeździli ile mogli za granicę, by stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki mieszkalne. I wszystko poszło z dymem w jednej chwili! Nie bądźmy obojętni! Kto ile może, niech pomoże. Dla nas to niewiele 10 czy 20 zł, ale jak większość tyle wpłaci, to może uzbierać się piękna suma!" – czytamy w apelu o pomoc.

red.

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
big
big 22.06.2020, 07:47
rządzący zniszczyli i niszczą autorytety, niszczą zwykłą ludzką życzliwość i wrażliwość, wpisy o tym świadczą, oby rządy te jak najszybciej się skończyły. Pomagajmy sobie, głupich trzeba mieć w d.....
vb
vb 22.06.2020, 08:03
big o czym ty do jasnej ciasnej mówisz?
,,,
,,, 21.06.2020, 15:59
miej serce
Jan Ferenc
Jan Ferenc 21.06.2020, 13:21
A mnie nie pomogliście jak potrzebowałem pomocy.
Ptasia
Ptasia 21.06.2020, 13:45
Umarłych nie wskrzeszaj, podać numer do psychologa, z bólem nóg do neurologa.Od rozumu nie znam żadnego konowała.
Mieszkanka Mołodiatycz
Mieszkanka Mołodiatycz 21.06.2020, 21:31
Od rozumu na głowę, trzeba porządnego psychiatrę
Może Dr Dras pomoże coś na głowę 😅
Rafal
Rafal 21.06.2020, 00:54
Dobrze ze w dzisiejszych czasach w naszym wiejskim otoczeniu ludzie jeszcze nie zatracili wartosci zycia i wspolnym obcowaniu z drugim czlowiekiem!!!.Wszyscy doluszmu cegielke do odbudowy domu Wieska.Dziekuje!!
Mieszkanka Mołodiatycz
Mieszkanka Mołodiatycz 21.06.2020, 05:43
Panie Rafale ale już takich ludzi nie wiele...
A pewnie jeśli każdy dołożył by cegiełkę do odbudowy, rodzinie by było lżej...
Mieszkanka Mołodiatycz
Mieszkanka Mołodiatycz 21.06.2020, 00:11
Nie musi pan pomagać nikt nikogo nie zmusza do pomocy! Każdego może sprostać taka tragedia ( a jeśli pan znalazł by się w takiej sytuacji i co wtedy ? Bogaty czy nie bogaty to nie ma pomocy - phhhy ) Oni ciężko pracowali za granicą żeby wybudować ten dom ! Nik nikogo nie posadzi za granicą, a pieniążki z nieba nie będą się sypać ! Odszkodowania na 100% nie dostanie tyle co warty był ten dom, chyba pan sobie nie zdaje z tego sprawy. Znajdą się ludzie takie jak pan bez serca i uczuć ! Karma kiedyś do pana wróci - i zobaczymy czy pana poróżnia/ czy pan bogaty czy biedny ! Niech pan pokaże profil a nie na admina komentuje !
Edi Ed
Edi Ed 20.06.2020, 16:42
Z jakiej racji mamy pomagać jest to bogata rodzina, dostanie odszkodowanie z ubezpieczenia, wiele rodzin z gminy nie ma tego nawet co oni po pożarze, ale jakoś nie żebrzą i nie proszą o pomoc.
bb
bb 24.06.2020, 17:27
z
Ee
Ee 24.06.2020, 10:11
Brak słów. Takiego buraka to nie widziałam nigdzie. Nawet na polu.
Sknerus sorry pomyliłam Nicki 😆

Ale niestety do pana wyżej pasuje
Kasiulka
Kasiulka 24.06.2020, 09:33
Nie chcesz nie pomagaj. Pomoc jest dobrowolna i nikt tutaj nie żebrze... I zapamiętaj nikt nikomu nie życzy, aby znalazł się w takiej sytuacji. Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia, a i jeszcze radzę nikomu nie zazdrościć, ponieważ karma wraca :)
Edi Ed
Edi Ed 21.06.2020, 12:02
Skoro pracował za granicą to tam płacił podatki i niech tam prosi o pomoc, a nie prosi mieszkańców z dość biednej gminy o pomoc. Typowo roszczeniowa i egoistyczna postawa bo bierze 500+ z naszych i moich podatków do których się nie dokłada.
Mieszkanka Mołodiatycz
Mieszkanka Mołodiatycz 21.06.2020, 12:46
Człowieku rodzina wogole nie prosiła ani nie prosi o pomoc. To była decyzja całej wsi Mołodiatycz i sołtys o zbiórce !
Nie chcsz nie pomagaj i nie kompromituje sie ! Zostaw swoje zdanie dla samego siebie !Jesteś mało doinformowany bo problem w tym że 500+ nie bierze bo dzieci są pełnoletnie!
Sknerus
Sknerus 21.06.2020, 12:18
Widać że jesteś z tej gminny, brać to pierwszy ale coś dać od siebie to już problem.Nie dawaj i nie wylewaj swojej fustracji na innych.
Ee
Ee 24.06.2020, 10:12
Moja wiadomośc kierowana do pana wyżej. Pomyłka w nicku
Ee
Ee 24.06.2020, 10:07
Zamknij już gębę człowieku. Po dobroci nie umiesz to po prostu zamknij łeb. Sknerus nie bez powodu ;) nie interesuj się tym i tyle. Polak Polakowi tylko na złość umie robić. Proszę Cię nie komentuj już bo nie pokazujesz w tym nic mądrego.
Rafal
Rafal 21.06.2020, 00:26
Nikt niewie co go w zyciu spotka a taki komentarz to szczyt debilizmu .Wiesiek pracowal ciezko wraz ze swoja rodzina za granica cale zycie,zeby zapewnic godny but rodzinie!!! A jakas k.... wypowiada sie co niezna tematu
Mieszkanka Mołodiatycz
Mieszkanka Mołodiatycz 21.06.2020, 00:17
Nie musi pan pomagać nikt nikogo nie zmusza do pomocy! Każdego może sprostać taka tragedia ( a jeśli pan znalazł by się w takiej sytuacji i co wtedy ? Bogaty czy nie bogaty to nie ma pomocy - phhhy ) Oni ciężko pracowali za granicą żeby wybudować ten dom ! Nik nikogo nie posadzi za granicą, a pieniążki z nieba nie będą się sypać ! Odszkodowania na 100% nie dostanie tyle co warty był ten dom, chyba pan sobie nie zdaje z tego sprawy. Znajdą się ludzie takie jak pan bez serca i uczuć ! Karma kiedyś do pana wróci - i zobaczymy czy pana poróżnia/ czy pan bogaty czy biedny ! Niech pan pokaże profil a nie na admina komentuje !
Anonimowa
Anonimowa 20.06.2020, 22:55
Nikt nikogo nie zmusza do pomocy , każdy jeśli chce to sam z własnej woli pomoże !
Zawsze sie znajdzie jakaś osoba której się coś nie spodoba a teraz własnie jest nią pan 🙄