Pompuj kto może, czyli mundurowi dla chorych dzieci w ramach #GaszynChallenge

  • 16.06.2020, 09:21
  • red.
Pompuj kto może, czyli mundurowi dla chorych dzieci w ramach #GaszynChallenge
Ta akcja objęła swoim zasięgiem cały kraj. Zaczęło się w Gaszynie, gdzie miejscowi strażacy chcieli zebrać pieniądze dla chorego Wojtusia. Planowana kwota szybko została przekroczona, ale zbiórka trwa nadal. Tym razem na rzecz innych chorych dzieci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Zasady akcji są proste: osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł lub w łatwiejszej wersji zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje. Te mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Kwota potrzebna Wojtusiowi została osiągnięta, ale #GaszynChallenge trwa, nadal walczymy dla chorych dzieci!

 

W naszym regionie wyzwanie #GaszynChallenge podjęli już policjanci z Biłgoraja i z Zamościa. Pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ. Wkrótce dołączyli do nich także funkcjonariusze z KPP w Hrubieszowie wraz ze swoją panią komendant (film poniżej).

 

 

 

Wkrótce wyzwanie zaczęły przyjmować kolejne jednostki, m.in. strażacy ochotnicy z Zubowic, Niedzielisk, Ciotuszy Starej, Tarnawatki ale też funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zamościu.

 

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe