Szykują się zmiany - felieton sportowy Tomka Tomczewskiego

  • 16.06.2020, 09:15
  • Tomasz Tomczewski
Szykują się zmiany - felieton sportowy Tomka Tomczewskiego
Na razie ruszył sezon sparingowy, ale dobre przecież i to. Wkrótce przyjdzie czas na Puchar Starostów, czyli wstęp do walki o miejsce na... Stadionie Narodowym. No właśnie, oby w kolejnej edycji turnieju tysiąca drużyn wszystko wróciło już na swoje miejsce.

W rozgrywkach pod egidą ZOZPN będzie trochę ciekawych nowości regulaminowych. Kibice nie zobaczą już dogrywek, a w przypadku remisów dojdzie od razu do konkursu rzutów karnych. Jest to z pewnością ukłon w stronę maluczkich. Będziemy też świadkami historii rodem z hokeja, czyli... zmian powrotnych. Szczegóły tego pomysłu ujrzą światło dzienne już w najbliższych dniach. Już wcześniej przesądzona została grupowa rywalizacja czwartoligowców. Nie będzie w tym gronie Omegi Stary Zamość i nie pomogły nawet monity posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka.

W innym z naszych czwartoligowców nastąpi zaś zmiana na ławce trenerskiej. Piotra Welcza zastąpi bowiem w Krysztale Werbkowice Jacek Ziarkowski. Kto wie, czy w ślad za nim nie pójdzie Krzysztof Rysak, rezygnując z prowadzenia Huczwy Tyszowce. Obaj panowie, choć nie chcą tego komentować, wymieniani są bowiem jako nowa miotła mająca rządzić w Hetmanie Zamość.  

Na ekstraklasowych stadionach zakończyła się natomiast runda zasadnicza, potwierdzając raz jeszcze swoją nieprzewidywalność. Wszyscy, którzy ochrzcili już Legię mistrzem kraju, będą musieli jeszcze trochę poczekać. Dla emocji to dobrze, w kontekście rywalizacji o europejskie puchary musi natomiast martwić.

Tomasz Tomczewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dzik
Dzik 24.06.2020, 15:01
Sak to się nadaje ale do odstrzału dzika. Kto takiego gościa wziął do zarządu? Jeszcze pół roku jego rządów i klub upada. Jeszcze ciekawe jak się wytłumaczy ze nie rozliczył się z niejakim menago który mu sprowadził Zarębę który grał ale nie w piłkę.. Laicy laicy i amatorzy.
Olo
Olo 17.06.2020, 11:50
Najlepsza decyzja to pozbycie się Saka. Gorzej już być nie mogło. Takiego prezesa poraki jeszcze nie bylo
Patryk
Patryk 16.06.2020, 16:24
Welo juz raz byl w zarządzie Hetmana i wystarczy z niego.
AW
AW 16.06.2020, 15:33
przecież Hetman jest w upadłości. Po co są te kłamstwa ?

Pozostałe