Bądź Eko w Zamościu: Zamość sfinansuje projekt

  • 17.06.2020, 08:08
  • red.
Bądź Eko w Zamościu: Zamość sfinansuje projekt Fot. pixabay.com
Mamy kolejną dobrą wiadomość. Nasz konkurs "Bądź Eko w Zamościu" nabiera kolejnych rumieńców. Miasto Zamość zostało kolejnym partnerem naszego konkursu i zadeklarowało, że współfinansuje wybrany przez kapitułę projekt.

Konkurs "Kroniki Tygodnia" i Veoli wpisuje się w realizację naszej polityki miejskiej w zakresie ekologii. Wesprzemy finansowo realizację projektu, wybranego przez kapitułę konkursu. Zależy nam na projektach, które łagodzą skutki zmiany klimatu przy wsparciu naturalnych rozwiązań – mówi Katarzyna Fornal-Urbańczyk z wydziału ochrony środowiska UM Zamość.

Przypominamy. To wy zadecydujecie, który projekt otrzyma nagrody finansowe w wysokości 5 tys. zł, 2 tys. zł, 1500 zł oraz trzy wyróżnienia w wysokości po 1000 zł netto. O kolejności nagród decyduje liczba głosów oddana na dany projekt. Aby zwiększyć szansę wybranego projektu, uczestnicy głosowania mogą dostarczyć do siedziby redakcji (osobiście lub wysłać pocztą) dowolną ilość wypełnionych kuponów do głosowania. Na kupony czekamy do dnia 3 lipca 2020 r. do godz. 15.00. Szczegółowe opisy zgłoszonych przedsięwzięć znajdziecie na naszym portalu www.kronikatygodnia.pl w zakładce "Bądź Eko w Zamościu". Tam też dostępny jest regulamin głosowania.

W bieżącym numerze drukujemy czwarty z sześciu kuponów. Zachęcamy do głosowania.

Na kogo można oddać swój głos? Sprawdź TUTAJ.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe