Zamość: Odmrażanie, ale kulturalne

  • 17.06.2020, 07:02
  • Bogdan Nowak
Zamość: Odmrażanie, ale kulturalne
Od 6 czerwca ponownie można odwiedzać Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu. Teraz komfort oglądania filmów będzie nawet lepszy niż przed epidemią. Trzeba jednak zachować odpowiednie zasady. Podobnie jest także w innych jednostkach kulturalnych Zamościa.

Kino otworzyło się ze zmodernizowaną i odświeżoną salą oraz nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®. Ci, którzy zechcą sprawdzić jak działa  będą zobowiązani zachować odpowiednie środki ostrożności. Każdy obywatel musi w "Stylowym" osłaniać usta i nos (np. maseczką, apaszką czy szalikiem). Widzowie nie mogą zajmować więcej niż połowy miejsc na salach, a rzędy można zajmować naprzemiennie, z zachowaniem jednego, wolnego miejsca pomiędzy widzami. 

Nie dotyczy to jednak widzów, którzy przyszli do kina z dzieckiem poniżej 13. roku życia oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub takich, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie. Obok siebie mogą oglądać filmy tylko ludzie mieszkający razem (np. małżonkowie, rodziny z dziećmi). Wszyscy przed wejściem do "Stylowego" muszą obowiązkowo odkazić ręce (ustawiono dozownik z płynem odkażającym). Ewentualnie można przyjść do kina w rękawiczkach. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe