Tomaszów Lub.: Dzień otwarty w SP nr 2. Będzie mnóstwo atrakcji

  • 10.02.2017, 10:42
  • ak
Tomaszów Lub.: Dzień otwarty w SP nr 2. Będzie mnóstwo atrakcji
Jutro (11 lutego) jest co prawda sobota, ale Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim nie będzie zamknięta. Placówka zaprasza do siebie na Dzień Otwarty.

Z tej okazji zaplanowano tam wiele wydarzeń (początek o godz. 9). Będzie można obejrzeć spektakl teatralny "Tu wszystko może się zdarzyć", wziąć udział w warsztatach plastycznych, zajęciach w bibliotece i pracowni multimedialnej.

Zaplanowano ponadto zajęcia logopedyczne i szachowe, pokazy taneczne i prezentację szkolnej świetlicy. Wszyscy goście mogą też liczyć na poczęstunek.

Dzień Otwarty w SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim jest adresowany do wszystkich przedszkolaków, ale także uczniów klas III podstawówek. Dzieci są zapraszane wraz z rodzicami bądź opiekunami.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe