Czy LHS nas opuści?

  • 19.06.2020, 06:00
  • bn
Czy LHS nas opuści? Posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek: Prezydent Andrzej Duda, mówiąc o kolei szerokotorowej w Chełmie, z pewnością miał na myśli powstanie nowej spółki pod roboczą nazwą Linia Chełmska Szerokotorowa.
Czy siedziba zamojskiej spółki PKP LHS zostanie przeniesiona do Chełma? Dyskusja na ten temat przetoczyła się ostatnio przez zamojskie fora internetowe. Ma to związek z wypowiedzą Andrzeja Dudy, prezydenta RP. Na szczęście wygląda na to, że wszystkie obawy są nieuzasadnione.

Inwestycje, które tutaj będą realizowane, które są tu realizowane tworzą nowe miejsca pracy. To hub Agencji Rozwoju Przemysłu, to proszę państwa, kolej szerokotorowa, która tutaj będzie miała siedzibę swojej spółki – mówił prezydent Andrzej Duda podczas ostatniej wizyty w Chełmie. – To wreszcie, proszę państwa, nowy dworzec kolejowy, którego projekt już istnieje. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe