Gm. Telatyn: Znów dostali pieniądze na komputery

  • 15.06.2020, 08:18
  • red.
Gm. Telatyn: Znów dostali pieniądze na komputery Fot. UG Telatyn
Gmina Telatyn podpisała umowę o powierzenie grantu na projekt "Zdalna Szkoła +" w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Samorząd otrzyma ponad 44 tys. zł.

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu Gmina zakupi sprzęt komputerowy, który zostanie przekazany bezpośrednio do Szkoły Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie. Pośrednio sprzęt będzie użyczony nauczycielom, uczniom, w tym uczniom z rodzin wielodzietnych w celu ułatwienia prowadzenia zajęć w trybie zdalnym.

To już kolejny raz, gdy samorząd Telatyna pozyskał pieniądze na zakup komputerów dla uczniów i szkół, pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 22.08.2020, 12:56
nam nikt nie zaproponowal sorzetu kazdy nauczyciel wiedzial ze zadania sa robione z telefonu i wysylane.kto dostal dzieci gmin.

Pozostałe