Bolączką wyjazdy za chlebem

  • 11.06.2020, 15:02
  • MaSzt
Bolączką wyjazdy za chlebem Mariusz Dołęcki do awansu Tarpana Korchów przyczynił się jako trener grający.
Tarpan Korchów przygotowuje się do występów w zamojskiej klasie okręgowej. Zespół trenera Mariusza Dołęckiego będzie drugim obok Tanwi Majdan Stary przedstawicielem gminy Księżpol na tym szczeblu piłkarskiej rywalizacji ligowej. Awans wywalczył z czwartego miejsca w klasie A.

Od tygodnia piłkarze Tarpana Korchów przygotowują się do gry w "najciekawszej lidze świata". Awansowali do klasy okręgowej, zajmując w niedokończonych rozgrywkach klasy A czwarte miejsce, za Sokołem Zwierzyniec, Granicą Lubycza Królewska i Orłem Tereszpol.

 – Nasz awans nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Od kilku lat plasowaliśmy się w czołówce klasy A, ocieraliśmy się o "okręgówkę", raz do awansu zabrakło nam jednego punktu, innym razem – dwóch. W rundzie wiosennej planowaliśmy się włączyć do walki o tę ligę, ale udało się nam osiągnąć cel bez wychodzenia na boisko – mówi Mariusz Dołęcki, 47-letni trener i piłkarz Tarpana.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe