Czekamy na pogodę i turystów (TYLKO W GAZECIE)

  • 11.06.2020, 08:03
  • Agnieszka Piela
Czekamy na pogodę i turystów (TYLKO W GAZECIE)
W pięknych okolicznościach przyrody Wiesław Fila, właściciel firmy Spływy Kajakowe "Pod remizą" w Hutkach opowiadał nam o przygotowaniach do sezonu turystycznego. Biznes rodzinny – agroturystyka, domki i wypożyczalnia kajaków – prowadzi z braćmi od 10 lat.

Ten rok był inny dla wielu z branż. Jednak najbardziej ucierpiała na pandemii turystyka. Co słychać w wypożyczalni kajaków?

 – Zainteresowanie znikome. Pogoda nijaka. I ta niepewność. Ludzie się trochę boją. Owszem pytają, ale to nie to samo jak w poprzednich sezonach. Myślę, że jak poprawi się pogoda, to zdecydowanie będzie lepiej. Ceny nie podnosimy. Dalej 35 złotych za jeden etap od kajaka. Czekamy na wakacje. Może będzie lepiej? Ludzie przecież muszą kiedyś odpocząć. A gdzie? Na Roztoczu, bo jest piękne.

Cała rozmowa dostępna tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe