Ile można czekać na postojowe? (TYLKO W GAZECIE)

  • 09.06.2020, 09:18
  • Bogdan Nowak
Ile można czekać na postojowe? (TYLKO W GAZECIE)
Taksówkarz z Zamościa protestował przed siedzibą ZUS.

"ZUS przez opieszałość i brak kompetencji nie wypłaca mi świadczenia postojowego" – taki napis taksówkarz Tomasz Witkowski umieścił na przyczepce ustawionej przed siedzibą zamojskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zakład bije się w pierś.

Ta praca jest moim jedynym źródłem utrzymania. Naprawdę nie mam już za co opłacić rachunków, zaczyna mi po prostu brakować na życie. Dostałem wprawdzie właśnie telefon z zamojskiego ZUS-u, że pieniądze zostały wysłane na moje konto, ale póki ich nie dostanę, nadal będę protestował. Aż do skutku! – mówił w piątek rano Tomasz Witkowski. – Bo jestem pewien, że gdyby nie ten protest w ogóle niczego nie udałoby mi się w ZUS-ie nawet... dowiedzieć. Nadal zderzałbym się ze ścianą obojętności. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarz  Prawdy
Komentarz Prawdy 09.06.2020, 21:12
PRAWDZIWE OBLICZE ZUS .

Pozostałe